Jump to content

کانکت شدن به مولتی بعد از قطع و وصل اینترنت

Recommended Posts

بعضی موقع پیش میاد هنگام آنلاین بازی کردن یهو اینترنت قطعو وصل میشه
اونوقت دوباره باید برای آنلاین شدن از کل بازی بیرون بری دوباره بیای تو
این یکم ناخوشاینده
امید وارم تو آپدیت های بعدی یه قابلیتی رو اضافه بشه که بشه دوباره کانکت شد از توی خود بازی
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sometimes, when playing online, there are problems that lead to interrupting the Internet.
And to connect to the episode online, you have to enter the game from the beginning
This problem is unpleasant

Hope to be added in the next updates to be able to be online again after being offline.
  Thanks

• Upvote 1

مهدی مگه اینو پیشنهاد ندادی؟

نگفتن چرا قبول نکردن؟

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

من اینو پیشنهاد ندادم وخیلی دوست دارم بدونم چرا اینو قبول نمیکنن و این ایتم حس میکنم خیلی ضروری هست و نیازه .
چون هر سری اگر بخواد از بازی خارج بشه و وارد بشه خیلی زمان از دست میده و عملا بخاطر اینترنت  و مخصوصا اینترنت ما که دائما کیک میشیم اذیت کننده هست .امیدوارم براش راهی یا روشی ارائه بدن 

• Like 1

به سیستم هم فشار میاره از بازی در بیای دوباره وارد بشی
الان یه مدت هست من از بازی انداخته میشم بیرو دوباره بر میگردم به بازی نمیدانم چطوری هست
بدون اینکه از بازی خارج بشم دوباره بر میگردم

• Upvote 1

• 10 months later...
  • Chev locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.