Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Uzak Mesafe İş Çıkmama Sorunu

DogukanBAKIR

Question

Merhaba Dostlar

Son birkaç gündür illallah dedirten bir sorunla karşı karşıyayım çözümünü çok aradım ama bulamadım sitede. Sorun Şu Hiçbir iş ilanında uzak mesafe iş vermiyor ya şehir içi ya da bir yan şehir yanı en uzak mesafe 180 km. Ayarlardan tercih edilen iş mesafesinden de çözemedim. oyunu komple sildim tekrar yükledim yine olmadı. Hiç iş çıkmama sorununda yapılan işlemleri yaptım yine fayda etmedi (ekonomiyi resetleme, şoförü uyutma gibi) ve ets 2 den sonra ats'de deneyeyim dedim aynı sorun onda da var. Daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. 

Şimdiden teşekkürler. İyi Forumlar

Doğukan BAKIR

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @DogukanBAKIR

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgünüm. Sizin için birkaç çözüm göstereceğim;

İlk önce Oynanış ayarlarına girin ve tercih edilen iş mesafesinin en sağda olmasına dikkat edin. Örnek olarak resime bakabilirsiniz:

YzBmOTJmMzg0YTQ.png

Eğer profilinizi yeni oluşturduysanız maalesef uzun mesafeli işleri alamazsınız. Bunun nedeni yeterli beceri puanına sahip olmamanızdır. Bu beceri puanlarını seviye atladıkça kazanabilirsiniz. Kazandığınız beceri puanlarını uzun yol seçeneğine vermeniz gerekmektedir. Örnek olarak resime bakabilirsiniz:

YzViOTBlMWU4NzA.png

Bu iki çözüm sorununuzu çözmediyse lütfen bildirin. 

İyi forumlar dilerim

• 0
5 minutes ago, Suleyman.53 said:

Merhaba @DogukanBAKIR

Öncelikle yaşamış olduğunuz sorundan dolayı üzgünüm. Sizin için birkaç çözüm göstereceğim;

İlk önce Oynanış ayarlarına girin ve tercih edilen iş mesafesinin en sağda olmasına dikkat edin. Örnek olarak resime bakabilirsiniz:

Eğer profilinizi yeni oluşturduysanız maalesef uzun mesafeli işleri alamazsınız. Bunun nedeni yeterli beceri puanına sahip olmamanızdır. Bu beceri puanlarını seviye atladıkça kazanabilirsiniz. Kazandığınız beceri puanlarını uzun yol seçeneğine vermeniz gerekmektedir. Örnek olarak resime bakabilirsiniz:

Bu iki çözüm sorununuzu çözmediyse lütfen bildirin. 

İyi forumlar dilerim

Daha Önceden kullandığım profilin beceri puanı yüksekti silindiğinden yeni açmıştım ondan oldu o zaman :D sorunu anladım yardımlarınız için çok teşekkür ederim. 

• 0

Merhaba,

Probleminizin çözüldüğüne sevindik.

Yardımları için @Suleyman.53'e teşekkür ederiz. (:

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.