Jump to content
  • 0

ets masa üstüne atıyor

gencmurat

Question

Oyun ilk kurulan şekli ile oynuyorum. Save dosyası yok, mod yok, beta yok,klavye ve mouse ile oynuyorum. Oyunu oynarken bir süre sonra masa üstüne dönüyor ardından yükleme ekranı gelip, oyun kaldığı yerden devam ediyor ve bu sorunu çok sık yaptığı için oyun oynanmıyor ve bir süre sonra oyun tamamen kapanıyor. En düşük ayarlarda 50fps alıyorum. open gl ile oyunu başlatamıyorum ekran kartı desteklemiyor. Bu sorun sanırım ekran kartıyla ilgili. Kullandığım ekran kartı bozulduğu için eski kullandığım geaforce 9800 gt kullanmak durumundayım bir süre.

Sıfırdan windows kurulumu yaptım. Ets sıfırdan indirdim.

dlc paketleri

https://prnt.sc/nt0hdt

game log

https://justpaste.it/77l41

Pc özellikleri.

https://prnt.sc/nt0g95

https://prnt.sc/nt0gg6

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Kardeşim Hiç Boşa Uraşma sana diyecekleri sey ekran kartini deyiştir :D cünkü Bu hatanin en cok cekenlerden birisiyim ve feeback atim support atim her yolu denedim  hep ayni cevap  ança ekran karti deyiştir dediler şimdi ise 1.35 de yapmiyor diyorlar  ve tam bir bu konu hakkinda bir aciklama hale yok 1.35 hata yoktur  inşallahta yapmiyordur eğer şayet yapiyorsada bu hatanin tek cözümü open gl dir  sana  benim formu atiyim  orada beli başli cözüm önerileri var dene  bir umut  olursa olur olmasa yapacak birsey yok  bu scs ne yaptiysa bu  oyun nalet olsun ki oyunu oynuyamiyorum  bak türkiye haritasi cikacak inşallah 1.35 bu sorun ortadan kalkarda birdaha uraştirmaz    

• 0

Merhaba,

Ekran kartınız yetersiz olduğundan yanmasın diye -muhtemelen- çok fazla ısınıp oyunu kapatıyor. Oyun ile alakalı bir sorun değil de daha çok teknik bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum, bu arada Grafik kartının driverlarını güncelleyip tekrar deneyin ve en düşük ayarlarda oynayin, benim 1070 li sistemim olmasına rağmen kalabalık yerlerde 30 fps'e kadar düştüğü oluyor, dediğim gibi driverları güncelledikten sonra tekrar yazarsanız sevinirim.

Iyi geceler.

1 minute ago, Ryotaink said:

Beklemedeyim, umarım hataniz en kısa sürede çözülür. 

King Regards           

TruckersMP Translation Team

123.PNG

Ryotaink

• 0

Bu sorun bir çok şeyden kaynaklanıyor olabilir, belki dedikleri gibi kartınız çok ısındığı için olur ya da çok fazla yük bindiği için olur ne de olsa eski bir kart kullanıyorsunuz. Yeni güncellemeyi bekleyin belki düzelir. 

• 0

Selam,

• Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin.
  • Oyunu Tam Ekran modundan Pencere moduna alın ve hata verene kadar oynamaya devam edin.
  • Ekran Kartı sürücünüzü bir önceki sürüme geri döndürün. Denetim Masası > Sistem ve Güvenlik > Sistem > Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Ekran Kartı (Adı ve Modeli)>  Sağ Tık > Özellikler > Sürücüye Geri Dön seçeneğini seçin ve güncelleştirilmesini bekleyin. Güncelleme işleminden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Euro Truck Simulator 2'yi başlatın ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin.

Sorun hala devam ediyorsa Ekran Kartınız için en son sürücüyü yüklemeyi deneyin. https://www.nvidia.com.tr/drivers

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0

Ekran kartı biraz eski evet. güncel kullandığım ekran kartı gpu yandığı için kullanamıyorum. Ekran kartı ısınıp oyunun kapandığını düşünmüyorum . Oyunu ilk defa açtığımda birinci dakikasında belirttiğim hata meydana gelebiliyor. Dota 2 oyununu 2 saat üzeri oynuyorum hiç bir şekilde kapanma takılma olmuyor.

Tekrar belirteyim 1.35 beta sürümünde 1.5 saat oyunu single player olarak oynadım. Hiç bir  şekilde kapanma, masa üstüne dönme sorunları yaşamadım.

• 0
3 hours ago, gencmurat said:

Tekrar belirteyim 1.35 beta sürümünde 1.5 saat oyunu single player olarak oynadım. Hiç bir  şekilde kapanma, masa üstüne dönme sorunları yaşamadım.

Kardesim zaten single player  1.34 de  yapmiyor  önemli olan multide yapiyordu şimdi bakalim 1.35 multide yapacakmi önemli olan o

• 0

Merhaba,

Bu sorunu daha önce defalarca belirttiğimiz gibi bileşenlerinizin yetersiz kalıp, oyun motorununun tekrar render almasından kaynaklanıyor.Bunu log dosyasınızı incelediğinizde "[dx9] Present failed" olarak belirtildiğini göreceksiniz. Bu durumu MP'da daha sık yaşamınızın bir diğer nedeni ise oyuncunun yoğun olduğu yerlerde oyun motorunun her kamyon için ayrıca render alıp, zorlanması demektir. Şuan için tek çözüm yolu 1.35 sürümü ile gelen dx11 beklemek, çünkü dx11 sisteminizi performanslı ve verimli kullanıyor, bu nedenle oyun içi render durumu min. rahatlığa iniyor. Ancak beklemek sıkıcı geliyorsa overclock gibi performans arttırıcı çözüm yollarını deneyebilirsin.

Başka sormak istediğiniz bir şey var mı?

Saygılarımla,

[RLC] Phonyang

TruckersMP - Support

• 0
On 5/27/2019 at 7:07 PM, [RLC] Phonyang said:

overclock gibi performans arttırıcı çözüm yollarını deneyebilirsin.

Bu ne oluyor  anlamadimda

• 0
On 5/26/2019 at 11:47 PM, Serdar-Albayrak55 said:

Kardesim zaten single player  1.34 de  yapmiyor  önemli olan multide yapiyordu şimdi bakalim 1.35 multide yapacakmi önemli olan o

Ben de single player oynarken de hata veriyordu. 1.35 de hata vermiyor artık. Ekran kartı yetersiz kalıyor evet farkındayım.

• 0
18 hours ago, Serdar-Albayrak55 said:

Bu ne oluyor  anlamadimda

İnternetten arıştırabilirsiniz hız aşırttma olarak geçiyor.

17 hours ago, gencmurat said:

Ben de single player oynarken de hata veriyordu. 1.35 de hata vermiyor artık. Ekran kartı yetersiz kalıyor evet farkındayım.

Dx11 etkileri.

• 0

Merhaba ,

En son yorumdan sonra geçen 3 gün içerisinde bir hareketlilik olmadığı için bu konuyu inaktif konulara taşıyorum.
Eğer hala bir sorununuz var ise destek sistemimizden bir bilet gönderebilirsiniz. https://truckersmp.com/support

Saygılarımla,

[RLC] Phonyang

TruckersMP - Support

//Kilitlendi ve inaktif konulara taşındı

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.