Jump to content

Zmiany w zespole


RootKiller

Recommended Posts

logohd.png

Witajcie,

po paru latach pracy nad modyfikacja multiplayer do gry Euro Truck Simulator 2 zadecydowałem o opuszczeniu ekipy. Dzięki za wszystko.

Szerokiej drogi!
Eryk

Edycja:
Z tego powodu ze pojawiaja się słowa zaniepokojenia z waszej strony. Pragnę wyjaśnić parę kwestii.

mwl4 pełni rolę lidera projektu od blisko 3 miesięcy i nic złego się nie działo. Moje odejście jest spowodowane tym ze głównie pracuje nad swoimi wewnetrznymi projektami niezwiazanymi z SCS Software. Sama wizyta może doprowadzić do czegoś ciekawego ale publiczne ogłoszenie nie oznacza tego ze jestem pracownikiem SCSu.

Mam nadzieje ze wyjaśniłem wam na czym stoję i to nie jest decyzja z dnia na dzien.

...

Link to comment
Share on other sites

 

logohd.png

Witajcie,

po paru latach pracy nad modyfikacja multiplayer do gry Euro Truck Simulator 2 zadecydowałem o opuszczeniu ekipy. Dzięki za wszystko.

Szerokiej drogi!

Eryk

 

 

To my dziękujemy Tobie za tak duży wkład w rozwój tej modyfikacji. Mam nadzieję, że ta decyzja nie wpłynie znacznie na dalsze losy projektu :)

image,oHxYK9eU4g,334.pngimage,Y8tRGbsifm,100.png

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za wszystko.

Oraz powodzenia w kolejnych projektach , mam nadzieję że jeszcze usłyszymy o Tobie :D

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Z tego powodu ze pojawiaja się słowa zaniepokojenia z waszej strony. Pragnę wyjaśnić parę kwestii.

mwl4 pełni rolę lidera projektu od blisko 3 miesięcy i nic złego się nie działo. Moje odejście jest spowodowane tym ze głównie pracuje nad swoimi wewnetrznymi projektami niezwiazanymi z SCS Software. Sama wizyta może doprowadzić do czegoś ciekawego ale publiczne ogłoszenie nie oznacza tego ze jestem pracownikiem SCSu.

Mam nadzieje ze wyjaśniłem wam na czym stoję i to nie jest decyzja z dnia na dzien.

...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.