Jump to content

Karadeniz'e Giden Yol

Suleyman.53

Recommended Posts

Merhaba kamyoncular.

Bildiğiniz üzere yakın bir zaman da Road to Blacksea Dlc'si duyuruldu. Bu bizler için gerçekten sevindirici bir haber oldu. Bu DLC ile birlikte Trakya bölgesi Euro Truck Simulator 2'ye dahil oluyor. Peki sizler bu konu da ne düşünüyorsunuz? 

Ve gelecekte ki genişlemelerden beklentileriniz nelerdir? Sizce bir sonra ki genişleme paketi hangi ülkeleri oyuna dahil edebilir? 

Hadi gelin bu konular hakkında tartışalım.:wub:

• Like 3

ilk olarak ülkemizin plakasını kullanabileceğiz bunun için iyi oldu ama ne kadar büyüklükte bir alanı bize sağlayacaklar dlc'de önemli olan o. Birde tam olarak hangi şehirler var onu bilmek lazım istanbul'un avrupa yakası dahilse eğer o bakımdan gerçekten güzel ancak yetersiz  en azından izmir'e kadar olan kısmı dlc'de sunulsa bana göre daha iyi olurdu ama bakalım dlc çıktığında göreceğiz eksiklikleri :)

• Like 1
  • Upvote 1
  • True Story 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

1 hour ago, RequieB said:

@NightTruck34RUS rusya zaten baltik dlc'sinde yok muydu?

Yasal olarak Baltık Rusya'ya ait (Ve ben Rusya'nın büyük bir bölümünden bahsediyorum, bir parçadan değil.  Doğrudan gerçek hayatta olduğu gibi bir harita oluşturmaya çalışın, böylece Rusya'daki yaşam atmosferini aktarın)

@NightTruck34RUS yani bu dlcyle bir bağlantı mı istiyorsun rusya'ya yada daha büyük bir alan mı istediğini söylüyorsun bu dlc'yle birlikte. Eğer onu diyorsan sana katılıyorum haklısın ama böyle birşeyin en azından 2-3 güncellemede göreceğimizi sanmıyorum belki ileride neden olmasın bekleyip görücez.

• Like 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

@NightTruck34RUS yani bu dlcyle bir bağlantı mı istiyorsun rusya'ya yada daha büyük bir alan mı istediğini söylüyorsun bu dlc'yle birlikte. Eğer onu diyorsan sana katılıyorum haklısın ama böyle birşeyin en azından 2-3 güncellemede göreceğimizi sanmıyorum belki ileride neden olmasın bekleyip görücez.

Tamamen sana katılıyorum.  Yapılması planlanmış veya önceden planlanmış olsa bile, çok zaman alır.  Çok çalışma, bu yüzden biz memnun kaldık.

• Like 1

Her şey seni güzel bir ün yaptı.  14500 tebriklerimi kabul ediyor

6 hours ago, RequieB said:

ilk olarak ülkemizin plakasını kullanabileceğiz bunun için iyi oldu ama ne kadar büyüklükte bir alanı bize sağlayacaklar dlc'de önemli olan o. Birde tam olarak hangi şehirler var onu bilmek lazım istanbul'un avrupa yakası dahilse eğer o bakımdan gerçekten güzel ancak yetersiz  en azından izmir'e kadar olan kısmı dlc'de sunulsa bana göre daha iyi olurdu ama bakalım dlc çıktığında göreceğiz eksiklikleri :)

Trakya kısmını bile zoraki ekleyen SCS sizce böyle bir şey yapabilir mi ,)

Alternative Links;

[ Feedback ] - [ Support ] - [ Recruitment ] - [ Appeal ] - [ Website ] 

My currently TruckersMP Rank

image.png.3412a88f353220c432af28d2399ef3bd.png

tr.png uk.png Screenshot_1.jpg
If you have a question or problem, you can contact staff from our system: https://truckersmp.com/support

76561198328766876.png

Umarim ki Calais-Duisburg'a bir alternatif yol olur çünkü bu 2 şehir arasında sürmekten sıkıldık. 

King Regards           

TruckersMP Translation Team

123.PNG

Ryotaink

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.