Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Nabourání


HazardCZ

Question

Dobrý den chci se vás zeptat jestli by bylo možné mi proplatit opravu Kamionu v 21.05.2019 v 13:10 domě na dalnici narazil při předjižděni jiný hrač zpusobil škodu přez 110 Tisic Euro Reportovat sem ho nestačil protože jel hodně rychle (On předjižděl mě z leva) muj nick je HazardCZ děkuji, omlouvám se pokud to sem nepatři ale tohle se mi stalo poprvé žeby mi někdo položil kamion na svodidla byl jsem s toho tak zaskočen že sem si nestihl všimnout ani nicku byl jsem na druhém serveru hned pod Simulaci

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím @HazardCZ

 

Bohužiaľ peniaze,ktoré si musel zaplatiť tak ti nikto nepreplatí pretože na to nie je určený systém a mohol by sa dať zneužiť. Pre tento spôsob maximálne existuje /fix .

Ak by si mal záznam svojej jazdy nabudúce,tak môžeš nám to poslať na webreport.

 

Ospravedlňujem sa za prípadné nepríjemnosti

 

S pozdravom,

Dominik (iFlufy)

TruckersMP Support & Translator

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj,

nejlepší cesta jak vrátit své peníze je načíst poslední autosave o pár minut zpět, nebo použít /fix jak píše Dominik.

Určitě ale svou hru natoč, dej to video třeba na youtube jako neveřejné a pak vyplň formulář na report.

 

Dolů dám odkaz na užitečné články.

V následujících článcích si můžeš vpravo nahoře přepnout jazyk na češtinu.

STÍŽNOST NA REPORT

JAK POUŽÍVAT REPORT SYSTÉM?

REPORT SYSTÉM FAQ

 

S pozdravem,

//ASIR

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Ahoj @HazardCZ,

 

Jelikož tvá otázka byla již zodpovězena výše a není potřeba další komentáře k tomuto tématu (zbytečně by to vytvářelo off-topic), uzavírám toto téma.

Pokud budeš mít v budoucnu opět nějakou otázku či problém, neváhej nás opět kontaktovat skrze fórum nebo můžeš využít našeho systému podpory: https://truckersmp.com/support

 

Děkuji za pochopení.

 

// Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.