Jump to content
  • 0

ETS 2 Multiplayer Oynayamıyorum.

ColdMetal82

Question

Truckers mp yi açıyorum fakat Invalid email or password hatası alıyorum. Truckers mp yi önceden başka bir steam hesabından oynuyordum fakat o hesap csgo da açtığım bir hile dolayısıyla vac ban yedi. Bende yeni bir steam hesabı açtım ets 2 yi yeniden satın aldım 43 saat oynama sürem var. Vac olan hesabımda oynayabiliyorum fakat orada oynamak istemiyorum. Yeni açtığım hesapta nasıl oynayabilirim?

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba dostum,

lütfen aşağıdakileri deneyebilir misiniz: - Siteye kayıt olduğunuz E-Mail ile siteye girin, oyun takma isminizi veya Steam takma isminizi değil; - E-posta adresinizi ve şifrenizi Not Defteri'ne yazın ve giriş bilgilerinizin ve şifrenizin kendinizin doğru yazdığından emin değilseniz, giriş penceresinde birer birer yapıştırın; - Yukarıdaki tavsiyelerin hiçbiri bu duruma yardımcı olmazsa, şifrenizi sıfırlamayı deneyin ve tekrar giriş yapın; - Hiçbir şifre veya e-posta kullanmayın, herhangi bir sembol, şifre sadece karakter ve rakamlardan oluşmalıdır; - Oyun satın alınmamışsa Steam hesabını ve diğer hesapları kullanmayın. Çok oyunculu oynamak için «Steam Family Sharing» ile ayrıca bağlanamazsınız; - Steam hesabındaki e-posta adresiniz, ETS2MP sitesine kaydolurken kullanılan e-posta adresiyle eşleşmelidir. Bu çok önemli bir konu! - Steam'i çalıştırın, ardından Profil> Profili Düzenle> Özel ayarlarım'a basın ve a'yı tüm noktalara ayarlayın "Genel";   Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, şunları deneyin:

1) Documents-ETS2MP'ye gidin ve client.edc dosyasını silin.

2) Şifrenizi ve postalarınızı bir metin dosyasına yazın

3) ETS2MP'yi açın ve daha önce CTRL + V ile ETS2MP giriş sayfasında oluşturulan metin dosyasından posta ve şifreyi kopyalayın   Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, lütfen-Destek sistemi üzerinden bir bilet gönderin.   teşekkür ederim

• 0

Merhaba ;

Oyunu oynadığınız steam hesabı ile TruckersMP'de kayıtlı olan steam hesabı entegreli yani aynı hesaplar mı ?

• Upvote 1

Alternative Links;

[ Feedback ] - [ Support ] - [ Recruitment ] - [ Appeal ] - [ Website ] 

My currently TruckersMP Rank

image.png.3412a88f353220c432af28d2399ef3bd.png

tr.png uk.png Screenshot_1.jpg
If you have a question or problem, you can contact staff from our system: https://truckersmp.com/support

76561198328766876.png

• 0

Merhaba,

Sorununuzu çözebilmeniz için bir kaç faydalı içerik var. Lütfen bu içerikleri inceleyiniz ve sorununuzun gidişatı hakkında bizi bilgilendiriniz.

Cevabınızı bekliyoruz, iyi günler ve iyi forumlar!

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Verilen cevaplar, sorununu çözüme kavuşturmadıysa destek bileti oluşturmanı öneririm.

https://truckersmp.com/support/tickets adresine giderek sorununuzu belirtin ve TruckersMP Support Team'a iletin. En yakın zamanda sorununuzun çözümü hakkında size geri dönüş sağlıyacaklardır.

Saygılarımla,

poptoys

• Like 1

• 0

Merhaba,

Sorununuzu çözebilmeniz için bir kaç faydalı içerik var. Lütfen bu içerikleri inceleyiniz ve sorununuzun gidişatı hakkında bizi bilgilendiriniz.

Cevabınızı bekliyoruz, iyi günler ve iyi forumlar!

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba, 

Galiba hesaplar arası küçük bir entegre sıkıntısı olmuş olabilir. Sıkıntıyı çözmek için truckersmp'ti silip yüklemek işe yaramıyorsa truckersmp support'a ticket atman sorunun çözümüne ulaşmanı sağlıcaktır.

İyi günler. 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.