Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

ETS 2 Webclient hatası

Kawun

Question

Mp modunu tıkladığımda açılan sayfada ets2 yi tıklıyorum ama karşıma Webclient hatası çıkıyor.Retry diyorum ama tekrar tekra aynı problem çıkıyor.Modemi resetledim mp2 modu silip tekrar yükledim ve yönetici olarak da oyun çalışmıyor.Konu ile ilgili destekleriniz bekliyorum.

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @Kawun,

Yaşadığınız problem için üzgünüm. Ancak endişelenmenize gerek yok. Lütfen aşağıdaki adımları dikkatlice uygulayın:

1-) Buradan Ultrasurf'u indirin. ( https://www.gezginler.net/indir/ultrasurf.html )

2-) İndirdikten sonra Ultrasurf'u açın.

3-) Ultrasurf'un açık olduğundan emin olun ve ardından TruckersMP Başlatıcısını Yönetici olarak açın.
4-) Tüm güncellemeleri Ultrasurf ile tekrar yapın.
5-) Güncelleme bittikten sonra Ultrasurf'u kapatın ve TruckersMP'ye giriş yapmayı deneyin.

Not: Ultrasurf'un çalıştığına emin olun. Ayrıca Ultrasurf çalıştığı halde probleminiz hala devam eder ise bilgisayarınızın güvenlik duvarını ve antivirüs programlarını kapatıp tekrar deneyin.

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

//Moved to Turkish Help Section (Yardım/Destek)

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Yukardaki mesaja ek olarak; 

• Anti-virus programınızı ve güvenlik duvarınızı devre dışı bırakın.

Ardından TruckersMP Launcher yönetici olarak çalıştırırak, "F1" tuşuna basıp, güncellemeleri tekrar indiriniz.

Cevabınızı bekliyor olacağım!

Saygılarımla,
[RLC] Phonyang
TruckersMP Support

• Like 1

• 0

Merhaba,

Probleminizin çözülmesine sevindim.

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

İyi eğlenceler :)

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.