Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zmiana kolorow na bardziej zywe ETS2 vibranceGUI


gruszka238

Recommended Posts

Witam ,znalazlem program ktory poprawia kolory w grze  na bardziej zywe , gra wyglada ladniej przy tym nie spadaja fpsy,Tylko mam pytanie czy mozna korzystac z takich programow do poprawy kolorow, Nie grozi za to ban ?

Pobralem program dodalem , cos sie pobralo do ets2 i  dziala wszystko ladnie pieknie , Tylko nie wiem czy mozna z takich programow korzystac , wiec pytam bardziej ludzi ktorzy sie na tym znaja ,Z gory dzieki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

On 5/19/2019 at 11:09 AM, gruszka238 said:

@Spat91 Dzieki za pomoc , w sumie nie edytuje zadnych plikow , z tego co zobaczylem to ten program zminia ustawiania kolorowych w panelu nvidia . Tylko pytanie co steam pobieral po dodaniu   gry do tego programu . ponad 200 mb 

 

Podziel sie w wolnej chwili jakimś screenshotem. Chciałbym zobaczyć jak wygląda ets po takiej zmianie.

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

Poniżej masz link do wątku, w którym możesz dowiedzieć się więcej na temat instalacji ReShade/SweetFX.

Są to mody graficzne, ale wymaga to pobrania i wrzucenia kilku plików w odpowiednie miejsce.

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez ponad miesiąc zmuszony jestem go zamknąć i przenieść do Archiwum.

 

Masz do mnie jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną z pomocą prywatnej wiadomości na Forum lub Discord.

 

Pozdrawiam

JJay

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.