Jump to content
  • 0

HATA

Guest

Question

merhaba

ben bu hatayı almaya  başladım tmp'yi silip yeniden yüklemedim gine aynı hata alıyorum

cats.jpg

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Yaşamış olduğunuz sorun Euro Truck Simulator 2 üzerinden yapılan güncellemelerin, TruckersMP ile uyumsuzluğu sonucunda oluşuyor. Kullanmış olduğunuz profil dosyasının, TruckersMP'ye uymayan eski veya yeni bir sürümde, herhangi bir dorse kodlaması içerdiğinde gerçekleşecektir. Bunun çözümünü aşağıda belirttiğim adımları takip ederek çözümleyebilirsiniz. Sorununuz çözülmediği takdirde tekrardan bu konuyu yanıtlayarak belirtebilirsiniz.

• Belgelerim/Euro Truck Sİmulator 2/profiles dosyasına gidin.
  • Orada bulunan profilleri silin.
  • Oyuna girip, tekrardan yeni bir profil oluşturun veya platformlarda bulunan hazır profil dosyalarını kullanın.

Sorun bu adımları takip ettiğinizde çözülecektir. 

Euro Truck Simulator 2 oyununuzun herhangi bir beta programında veya farklı sürümde olmadığından emin olun.

Sorununuz çözüldüğünde ise tekrardan bu konuyu yanıtlayarak, konunun Çözülen Konular kısmına aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bunu yapmayı unutmayın.

Saygılarımla,

• 0

Merhaba,

Konuyu kısaca olarak buraya geçirecek olursak eğer,

Ekran kartı sürücünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin.

Steam>Kütüphane>ETS2'ye sağ tıkla>Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula.

Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg dosyasını silip, yeni profil oluşturarak oyuna girin.

Bilgisayarında yüklü değil ama yüklenmesi gerekli olanları yüklememiş olabilir,

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5555

http://oyun.tamindir.com/directx/,

32 Bit işletim sistemi kullanıyorsan eğer, en yakın zamanda 64 bit işletim sistemine geçmeni öneririm, çünkü ETS2MP yeni bir güncelleme gelirse bundan sonra 32 bit desteklemeyecek sadece 64 bit destekleyecek.

• 0

Merhaba,

Sorununuzu çözebilmeniz için bir kaç çözüm önerisi gönderildi. Lütfen bu çözüm önerilerini gözden geçiriniz ve sorununuzun çözülmesine yardımcı olup olmadığını bize iletiniz.

Cevabınızı bekliyoruz, iyi günler ve iyi forumlar!

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.