Jump to content

Firma KWT-Cargo zamknięta. Proszę o usunięcie tematu.


Emras

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

09.06.2019 roku odbył się konwój firmowy, który został poprowadzony przez malownicze tereny Niemiec, oraz Anglii. I tym razem pogoda sprzyjała od początku do końca konwoju. Kierowcom dziękujemy za udział w konwoju, a reszcie wirtualnych kierowców życzymy bezpiecznej jazdy :)

 

Spoiler

tmLFxNc.jpg

 

ZQuUZb4.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Blask słońca, podmuch wiatru i przepiękne widoki, towarzyszyły nam we wczorajszym konwoju firmowym, który rozpoczęliśmy w Dortmundzie, a koniec konwoju nastąpił w Stuttgarcie. Niemieckie drogi okazały się dla nas łaskawe tego dnia i konwój pokonaliśmy szybko i bezpiecznie. Uczestnikom konwoju serdecznie dziękujemy, a wszystkim mobilom życzymy udanego i bezpiecznego tygodnia. Szerokości :) .

 

Spoiler

Or3s8DN.jpg

 

p0gaJ4e.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszego dnia odbył się konwój spontaniczny zorganizowany przez nowego kierowcę. Sprawnie, bezpiecznie i szybko dostaliśmy się do Lyon, startując z Wrocławia. Odwiedziliśmy wyremontowany odcinek drogi w Niemczech i jesteśmy pod pozytywnym wrażeniem jakości wykonania.
Szerokości i bezpiecznej jazdy życzy KWT-Cargo :).

 

Spoiler

g3ZWZGL.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś padła rekordowa ilość osób na konwoju firmowym z czego jesteśmy niezmiernie szczęśliwi. Trasę konwojową rozpoczęliśmy z Kiel (Stokes), a koniec nastąpił w Paryż (Batisse). Nowi, jak i stali kierowcy spisali się świetnie, pokonując całą trasę sprawnie i bezpiecznie. Kierowcom dziękujemy za wzięcie udział, a obserwującym życzymy słonecznych wakacji. Szerokości :D.

 

Spoiler

wniKbnC.jpg

 

hTgic3j.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ładunek dla firmy Cargotras dostarczony w całości na czas. Współpraca z tą firmą jest dla nas długa i owocna. Załadunek Kalafiorów ważących 9 ton miał miejsce we Wrocławiu, a rozładunek nastąpił w Sassari. 
Szerokości i bezpiecznej jazdy życzy KWT-Cargo.

 

Spoiler

m6ugdFD.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pędzimy w stronę słońca z drogocennym ładunkiem. W naczepie znajdują się łososie norweskie ważące 20 ton. Ładunek został podjęty w Norwegii, a rozładunek nastąpi we Włoszech. Spedytor się niecierpliwi, lecz zdolny kierowca upora się szybko z ładunkiem i dostarczy go na czas. 
Bezpiecznego weekendu życzy KWT-Cargo.

 

Spoiler

gUQfvnS.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny konwój firmowy za nami. Wystartowaliśmy z Poznania (Kaarfor). Wyjazd był dynamiczny i po pokonaniu paru zakrętów w Poznaniu szybko znaleźliśmy się na autostradzie, która prowadziła nas zawiłymi zakrętami wprost na finisz konwoju. Koniec konwoju nastąpił w Stuttgarcie (LKW). Uczestnikom konwoju serdecznie dziękujemy za obecność, a obserwującym życzymy udanego tygodnia.

 

Spoiler

UQarqr9.jpg

 

YXOSJON.jpg

 

tfn7q5G.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszego dnia dostaliśmy informację, iż jeden z naszych kierowców nie może kontynuować dostawy, gdyż awaria chłodnicy uniemożliwia mu dalszą podróż. Serwis przyjedzie za 3 godziny, a spedytor świeci oczami przed zleceniodawcą :lol:. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pauza w tak urokliwym miejscu rekompensuje całą sytuację. 
Szerokości i przyczepności życzy KWT-Cargo ;).

 

Spoiler

Jh1XECz.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

W końcu doczekaliśmy się budowy nowego mostu, który pozwoli rozładować natężenie ruchu w godzinach szczytu. W naczepie 20 ton arbuzów, które trzeba dowieźć do Wrocławia. Na CB mobile informują o korkach na drodze, lecz doświadczony kierowca bez problemu poradzi sobie z tym problemem wybierając drogi alternatywne. 
Pustych dróg i lekkich ładunków życzy KWT-Cargo.

 

Spoiler

DT8XVzv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Do Aalborg zostało zaledwie 50 km, a 9 godzinna przerwa zbliża się wielkimi krokami. Nie jest to pierwszy kurs kierowcy do tego miasta i doskonale wie w jakie miejsca się udać, aby spędzić czas wolny w najlepszy możliwy sposób.
Udanego wypoczynku życzy KWT-Cargo.

 

Spoiler

7wveG8w.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.