Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ankieta TruckersMP


BoSsik2

Recommended Posts

Drodzy Kierowcy,


Pytanie społeczności o to, co myślą o TruckersMP, jest istotną częścią pomagającą nam w sprawdzeniu, co robimy i jak planujemy przyszłość.
Ostatnia ankieta została przeprowadzona w sierpniu 2018 r. Badanie to dało obraz tego, jak wygląda życie społeczności w TruckersMP. Ankieta była otwarta dla wszystkich. Było 4006 wpisów.
Ta ankieta została stworzona, aby uzyskać informacje od społeczności w TruckersMP i zapytać o bezpośrednie doświadczenie ludzi w zakresie usług i aspektów TruckersMP. Korzystając z tego, chcemy wiedzieć, jak sobie radzimy i gdzie możemy się poprawić!

Wypełnij ankietę za pomocą tego linku: https://forms.gle/9VWURunGjC2bwh6Y9

 

Nie spiesz się i odpowiedz uczciwie na pytania zawarte w ankiecie. Badanie zakończy się 15 czerwca 2019 roku.

 

Z poważaniem,
Zespół TruckersMP

Post na głównej stronie

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Angielski jest językiem, którym posługuje się praktycznie każdy człowiek. Myślę, że większość osób nie ma problemu z rozumieniem pytań jakie pojawiają się w ankiecie.

Rozumiem, że nie każdy włada językiem angielskim czy też innym jak prawdziwy Brytyjczyk, ale myślę, że problem w niezrozumieniu jednego słowa nie prowadzi do tego, że nie da się zrozumieć całości.

Moim zdaniem każda osoba, która posługuje się językiem angielskim zna jakieś podstawy, a powyższa ankieta nie stanowi takiego problemu jakby mogło się wydawać.

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, JJay said:

Angielski jest językiem, którym posługuje się praktycznie każdy człowiek. Myślę, że większość osób nie ma problemu z rozumieniem pytań jakie pojawiają się w ankiecie.

Rozumiem, że nie każdy włada językiem angielskim czy też innym jak prawdziwy Brytyjczyk, ale myślę, że problem w niezrozumieniu jednego słowa nie prowadzi do tego, że nie da się zrozumieć całości.

Moim zdaniem każda osoba, która posługuje się językiem angielskim zna jakieś podstawy, a powyższa ankieta nie stanowi takiego problemu jakby mogło się wydawać.

Oczywiście masz rację. Jakby co nikogo nie atakuję, po prostu chodzi mi też o młodszą społeczność TruckersMP o której należy pamiętać. Takie 9 latki mogą paru słów nie zrozumieć. Może się mylę, nie wiem. 

Co nie zmienia faktu, że i tak fajnie byłoby żeby ankieta była przetłumaczona :D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.