Jump to content
  • 0

Dá sa prenastaviť motor?


xMarekSvk

Question

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To neviem kde je takéto nastavenie, ak máš na mysli "Automatický štart motora a elektroniky", tak toto nastavenie zmení iba to, že sa pri štartovaní najprv spustí elektronika, a až pri druhom stlačení zapne motor.

 

Skús toto:

Z hlavného menu choď na Nastavenia (Options) /  Ovládanie (Controls) / Prevodovka: zmeň nastavenie z "Jednoduchá automatika (Simple Automatic)" na " Reálna automatická (Real Automatic)".

Stále na tejto obrazovke klikni dolu na ikonu "Klávesy a tlačítka (Keys & Buttons)", v riadkoch č. 5 a 6 sú funkcie "Preradiť nahor (Shift Up)" a "Podradiť (Shift Down)". Základné klávesy by mali byť Shift a Ctrl, ak ti nevyhovujú , môžeš ich zmeniť. Tieto funkcie budeš v tomto režime prevodovky potrebovať, ale len vtedy ak potrebuješ zaradiť spiatočku, a naopak, po cúvaní zase ísť dopredu.

 

Rozdiel v ovládaní oproti jednoduchej automatike:

Pri každom spustení hry bude bude zaradený neutrál, preradením nahor dáš režim "drive" a vozidlo sa po pridaní plynu pohne vpred, pričom prevodovka bude radiť nahor a nadol automaticky. Ak pri zaradenom neutrále podradíš, zaradí sa spiatočka, pridaním plynu sa vozidlo pohne dozadu, pričom rovnako sa budú radiť reverzné stupne automaticky podľa potreby (všetky ťahače majú aspoň 2 stupne na spiatočku).

Pri zmene smeru pohybu vpred/vzad treba úplne zastaviť a dva krát stlačiť príslušnú klávesu na preradenie, pretože sa radí vždy cez neutrál.
Plyn pridávaš vždy plynovým pedálom aj pri cúvaní. brzdí sa vždy brzdovým pedálom.

Pri vypnutí motora za jazdy vozidlo nezačne prudko spomaľovať, ale bude pokračovať plynule ďalej na voľnobeh.

Je možné za jazdy zaradiť neutrál.

Pri zastavení na svahu bude pravdepodobne potrebné zatiahnuť ručnú brzdu.

 

To zodpovedá viac menej realite. Pre ešte viac realizmu je možné nastaviť si klávesu na prepínanie režimu prevodovky medzi automatickým a sekvenčným radením. Potom po prepnutí je možné si tými istými klávesami na radenie vynútiť preradenie po jednom stupni nahor alebo nadol. 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Díky hoši. Skúsim všetký tri varianty a dám vedieť.

 

Edit: Poskúšal som rôzne varianty a zistil som, že Asírová verzia by bola vhodná na arkádovú nočnú jazdu na ets2 mp v hustej doprave. Pretože v noci ak vám vysadí motor, vypnú sa aj svetlá a na to je treba rýchlo reagovať opätovným naštartovaním spolu s elektronikou, čo vlastne nastane pri stlačenom plynovom pedáli v prípade že nechceme zdržovať ostatných vodičov za nami. Ale hlavne, pri zhasnutí svetiel sa spustí 15 sekundové počítadlo, ktoré sa neresetuje opätovním zapnutím svetiel a keď si vezmete, že pri pomalej jazde vám to vysadí minimálne 5x tak vás to kickne z hry von.

 

Čo sa môže vlastne stať i pri Granitovej verzii, pretože po vysadení motora zhasnú aj svetlá a je treba ich opäť zapať. (Toto sa deje pri vynútením zastavením motora, možno pri jeho zlyhaní zostanú svetlá svietiť, nemám to potvrdené ak máte dajte). Avšak ak aj motor vysadí, a zapnem svetlá páči sa mi viac, že ide tahač na volnobeh akoby v silent režime :D.

 

Napadá mi preto súvisiaca otázka. Ako nastaviť hru, aby po tom ako vypnem/alebo ak vysadí motor, zostali stretávacie a dialkové svetlá svietiť?

Za normálnych okolností, zostávajú obrysové svietiť, ale pozor, tie nezabránia odpočtu na kick.

 

Každopádne obe verzie od asira a granita sú nápomocné a ja posielam velké ďíky, ale asi vždy záleží na tom ako komu čo viac sadne. 

 

Ja som prešiel z jednoduchej automatiky na sekvenčnú-sport a uvidím či sa mi bude taká jazda páčiť. Každopadné problém s brzdením po vypnutí motoru sa tímto vyriešil.

 

Dalšia súvisiaca otázka znie:

Ako sa nastavenie "Automatické brzdenie motorom" prejavuje v hre?

Samotné brzdenie motorom mám nastavené na tlačítko.

Avšak na podraďovanie nemá vplyv. Pri podradení vozidlo spomaluje bežnou rýchlosťou ako býva pri strate výkonu. Je možné to nejak prenastavit?

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

So svetlami je to tak, že sa pri vypnutí motora prepnú na parkovacie, nech máš zapnuté stretávacie alebo diaľkové. Tak to proste naprogramovali, nedá sa na tom nič zmeniť, nie je na to žiadne nastavenie, aspoň o žiadnom neviem.

Po opätovnom zapnutí motora sa zase prepnú do režimu, podľa toho v akej polohe boli prepínače.

 

Automatická motorová brzda sa prejavuje, myslím iba vtedy, keď úplne uvoľníš  plyn, vtedy začne sama spomaľovať, ale nie je nijak zvlášť výrazné, dobré možno pri jazde dolu svahom. Nemyslím, že by to malo nejaký asistenčný účinok pri stlačení brzdového pedálu (vzduchové brzdy).

Motorová brzda na tlačítko brzdí len vtedy, keď to tlačítko držíš. Potom je tu ešte možnosť nastaviť tlačítko na zapnutie/vypnutie motorovej brzdy, a tiež tlačítka na zvýšenie a zníženie účinku motorovej brzdy. V tomto režime motorovú brzdu stlačením klávesy zapneš a ďalším stlačením ju vypneš, a tiež pritom môžeš ovládať jej silu. Tieto klávesy nie sú normálne nakonfigurované, treba si ich nastaviť. 

 

Osobne radšej používam retardér. Takisto môžeš zapnúť automatický retardér, vtedy funguje spolu s tempomatom, bude sám brzdiť ak prekročíš nastavenú rýchlosť, pri manuálnom pridaní plynu sa vypne. Takisto asistuje pri normálnom brzdení brzdovým pedálom, zlepšuje účinnosť brzdenia, hlavne ak máš ťažký náklad a potrebuješ prudko zabrzdiť.

Tiež môžeš ovládať retardér manuálne, sú na to len dve tlačítka - pridať a ubrať, má 3 alebo 4 stupne, podľa prevodovky. Na retardér musíš mať prevodovku s retardérom, to sú tie čo majú v názve na konci R.

 

Scout/Škoda retardér nemá, ale motorová brzda viac menej funguje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nechcem sa hádať, ale používaš simple automatic prevodovku? Ak áno možno vtedy to tak funguje, lebo stále asi držíš plyn, a tak to hned samo zase naštartuje, takže to spomalenie tak nepocítiš? Ja používam real automatic, nikdy som automatické štartovanie zapnuté nemal, a keď mi to zdochne, tak idem zotrvačnosťou ďalej.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ak manuálne podradíš, tak to samozrejme má brzdný účinok, možno pri 6 stupňovej prevodovke to funguje lepšie, ale pri vyššej hmotnosti vozidla to asi bude dosť slabšie.

Práve na to sú tam tie sekundárne brzdné systémy, napr. ak spustíš motorovú brzdu (exhaust brake), tak prevodovka si automaticky podradí, ak je v automatickom režime.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Ahoj,

 

jsem rád, že byl tvůj problém vyřešený.

Pokud budeš mít v budoucnu opět nějaký problém nebo jen otázku, neváhej nás kontaktovat opět skrz toto fórum nebo i pomocí našeho systému podpory: https://truckersmp.com/support

 

// Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.