Jump to content

Jak naprawić blokowanie TMP Launchera przez Steam


Recommended Posts

Witam,
 

Czasami po uruchomieniu TruckersMP pojawia się komunikat o błędzie ze Steam.

Spoiler

sKytJFw.png


Może to być denerwujące, ponieważ jeśli naciśniesz „OK”, uruchamia się on w trybie jednoosobowym zamiast w trybie wieloosobowym.

Oto kroki, które możesz wykonać, aby przestać otrzymywać tę wiadomość:
 

 1. Po pierwsze, gdy otrzymasz tę wiadomość, nie naciskaj „OK”. Zamiast tego naciśnij przycisk „Anuluj”. Uniemożliwi to Steamowi uruchomienie gry w trybie jednoosobowym i zaoszczędzi ci to trochę czasu.
  Spoiler

  qEH2Eze.png


   
 2. Zamknij całkowicie Steam. Naciśnięcie X w prawym górnym rogu nie powoduje całkowitego zamknięcia Steam. Aby całkowicie zamknąć Steam, musisz nacisnąć małą strzałkę, która znajduje się po prawej stronie ekranu. Po jego naciśnięciu kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Steam i naciśnij „Zakończ”.
  Spoiler

  PaAou0g.png


   
 3. Teraz, gdy Steam zostanie zamknięty, będziesz musiał go ponownie otworzyć, ale tym razem otwórz go jako administrator. Możesz to zrobić, znajdując ikonę Steam na pulpicie. Po znalezieniu ikony kliknij ją prawym przyciskiem myszy i naciśnij „Uruchom jako administrator”.
  Spoiler

  eenrPWp.png


   
 4. Teraz musisz otworzyć TruckersMP jako administrator. Możesz to zrobić, znajdując ikonę TruckersMP na pulpicie. Po znalezieniu ikony kliknij ją prawym przyciskiem myszy i naciśnij „Uruchom jako administrator”.
  Spoiler

  w8nCZO7.png


   
 5. Teraz możesz ponownie grać online, naciskając przycisk „Uruchom ATS” lub „Uruchom ETS2”.


Mam nadzieję, że ten wątek pomógł ci naprawić ten błąd.

Oryginalny wątek:


 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.