Jump to content
  • 0

NCZ

Melloriné

Question

İyi günler, 10.05.2019 saat 15:00'da oyundaydım. Oyun içinde grafik ayarlarımı değiştirdim ve sürmeye başladım. Duisburg'a giderken tren yolunda durmuştum başka biri bana çarptı ve bana bir şey olmadı, bir kaç kişi tarafından ncz ile suçlandım. Benzinlikte durdum ve benzin aldım ncz olup olmadığımı anlamak için birisine hafifçe dokundum ve 2 metre ileri gitti yüzde yüz hasarı olduğunu söyledi. NCZ bug ı olduğunu anladım oyundan çıktım, tekrar girdim ve sorunum düzelmişti. Bu yaşadıklarımdan dolayı ban yeme ihtimalim var mı?

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba ;

Mağdur kişilerin video kaydı var ise kişiler gerekli yetkililere atar ve incelenir,fakat ncz bug'unun pek yaşandığını ben şahsen görmedim.Ban yeme ihtimalin çok yüksek fakat eğer cidden bug olduğuna inanıyorsan ve ban yer isen itiraz'da bulunabilir ve durumu onlara anlatabilirsin.

Alternative Links;

[ Feedback ] - [ Support ] - [ Recruitment ] - [ Appeal ] - [ Website ] 

My currently TruckersMP Rank

image.png.3412a88f353220c432af28d2399ef3bd.png

tr.png uk.png Screenshot_1.jpg
If you have a question or problem, you can contact staff from our system: https://truckersmp.com/support

76561198328766876.png

• 0
15 hours ago, u'urhan said:

Merhaba ;

Mağdur kişilerin video kaydı var ise kişiler gerekli yetkililere atar ve incelenir,fakat ncz bug'unun pek yaşandığını ben şahsen görmedim.Ban yeme ihtimalin çok yüksek fakat eğer cidden bug olduğuna inanıyorsan ve ban yer isen itiraz'da bulunabilir ve durumu onlara anlatabilirsin.

Cevabın için teşekkür ederim. :)

• HaulieLove 1

• 0

Merhaba @Melloriné,

Verilen cevap sorunuza yardımcı oldu mu? Başka sormak veya söylemek istediğiniz var mı? 

Bizi bu konuda bilgilendirin!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL 

TruckersMP Support

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Soru ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum.

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.