Jump to content
  • 0

Donma Sorunu

RE1S.

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Help kısmında konuşulması gereken dil İngilizcedir. Konunuzu Türkçe oluşturduğunuz için, konunuzu gerekli kısıma taşımış bulunmaktayım.

İyi Forumlar Dilerim!

//moved to Turkish Help Section

• Like 1

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

• 0

Merhaba.

Hocam bu sorun genelliklen oyun için kullandığınız bilgisayarınızdan kaynaklanıyor yani şöyle şuanda oyun içerisinde kullandığınız save dosyanızda (Ne kadar çok işçi tır vs varsa) hepinizi teker teker kaldırın, daha sonra eğer oyun içerisinde şuanda kullanmış olduğunuz save dosyasında kendinize ait bir çekici varsa size en yakın tamircide tırınızı uyutun ve/veya otelde (Burası farketmez tamamen size kalmış) Sonra gene ekran donacak ama öyle değil, siz şöförünüzü uyuttuktan sonra maximum bi 30-25 dakika o ekran siyah olarak kalacak ve daha sonra f7 çektiğinizde ve herhangi bir garaja ışınlandığınızda oyununuz donmayacak. ^ 

2-) Bazen oyun singleplayer olarak başlamıyor demişsiniz; Buna cevabım şöyle olacak

- TruckersMP'nin resmi launcher'i stabil olarak çalışamıyor bazen ama bunun için resmi olmayan launcher kullanabilirsiniz, resmi olmayan launcher'i indirmek için lütfen şuraya tıklatınız. > https://github.com/TheUnknownNO/TruckersMP-Launcher/releases/download/v0.16-alpha/TruckersMPLauncher.exe bunu indirdikten sonra o logoyu masaütüne gönder, daha sonra oyunu vs indirecek oyuna bir güncelleme geldiği zaman pratik bir şekide tek tuşla yeni güncellemeye vs sahip olacaksın (Virus vardır bunda diyeceksin hayır virus yok ben tam 5 aydır bunu kullanıyorum) Ayrıca bu önerim sayesinde sorunun çözüme kavuştuysa lütfen bir geri dönüş atarmısın?

• 0

Tekrardan merhaba,

Konunuz 3 gündür inaktif durumda. TruckersMP forum kuralları gereği konunuzu inaktif konulara taşıyorum.

İsteiğiniz doğrultusunda konunuzu tekrardan açabiliriz. Bunun için bana yada diğer takım arkadaşlarımıza mesaj atmanız yeterlidir.

Daha kaliteli ve kişisel bir hizmet almak isterseniz, destek sistemimizden bilet gönderebilirsiniz https://truckersmp.com/support 

İyi Günler ve İyi Forumlar!

//Kilitlendi ve İnaktif Konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.