Jump to content

Mam bana, co mam teraz zrobić?


[GTW] Kavson

Recommended Posts

O nie, zostałeś zbanowany? Postępuj zgodnie z tym małym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, co możesz zrobić, a czego nie powinieneś.

 

Krok 1 - Poznaj treść bana

Ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego jesteś zbanowany. Nie zapomnij spojrzeć na wszystkie informacje związane z nim.
Przejdź do swojego profilu na naszej stronie internetowej i sprawdź swojego bana, przykład można znaleźć poniżej.
XNqSF6X.png

Możesz zobaczyć, kto cię zbanował, dlaczego i czas trwania bana.
 

Ze względu na nasze „nowe” zasady banowania, 4, 5 i 6 ban będzie dłuższy niż pierwsze 3, które masz. Może to skutkować małym wykroczeniem, a skończyć się to może banem na 1 lub 3 miesiące lub nawet permanentnym. Więc upewnij się, że nie dostaniesz tylu zakazów. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.
 

Krok 2 - Potwierdź swojego bana

Otrzymałeś zakaz, teraz musisz sam wiedzieć, czy ban jest zasłużony, czy nie. Przeczytałeś regulamin, kiedy logowałeś się na naszej stronie, aby pobrać multiplayer, więc akceptowałeś regulamin, nie możesz powiedzieć, że nie znasz go.

Jeśli wiesz, że się mylisz i złamałeś regulamin, nie pozostało ci nic innego, jak czekać na wygaśnięcie bana. Złamałeś regułę, zostałeś złapany i ukarany za to, koniec dyskusji.
 

Jeśli jednak uważasz, że ban nie jest w żaden sposób zasłużony, możesz utworzyć apelacje do bana. Utworzenie apelacji umożliwia wyjaśnienie administratorowi, który zastosował zakaz, dlaczego twoim zdaniem jest on błędnie nadany. Stworzenie apelacji nie oznacza, że jesteś automatycznie od banowany, utwórz apelacje, jeśli według Ciebie ban jest nieprawidłowy. Nie ma sensu tworzyć apelacji, jeśli jesteś wyraźnie winny.
 

Krok 3 (opcjonalny) - Utwórz odwołanie do bana

Bądź mądry i stwórz dobrą apelacje, podając poprawne wyjaśnienie, a jeśli to możliwe, dodaj dowody, które wskazują, że ban nie jest twoją winą.

Niektóre powody odrzucenia odwołania:
 

  • Kłamiesz, mówiąc rzeczy, które nie są prawdziwe;
  • Nie ma dowodów na to, że nie jesteś winny;
  • Nie jesteś kulturalny lub nie okazujesz nam szacunku;
  • Spamowanie systemu apelacji po odrzuceniu Twojej;
  • Administrator nie jest przekonany na podstawie tego, co mu powiedziałeś / pokazałeś
     

W większości przypadków, jeśli jesteś uczciwy i tworzysz dobrą apelacje i jeśli ban jest niesłuszny, kończy się tutaj. Twoja apelacja zostanie przyjęta i ban zostanie zniesiony.
 

Jeśli chcesz tylko zobaczyć dowody swojego bana, możesz również utworzyć apelacje i poprosić o dowód w sprawie tego bana.
 

Krok 4 (opcjonalny) - Apelacja zostaje odrzucona, ale nie zgadzam się!

Może się zdarzyć, że apelacja zostanie odrzucona, powód dlaczego zawsze pozostanie na czacie. Ale nie zgadzam się z tą decyzją, co mam teraz zrobić?

Utwórz tutaj feedback ticket. Upewnij się, że dodajesz wystarczającą ilość informacji do ticketu, aby project manager i upper staff mógł go łatwo przejrzeć i wiedzieć, jaka jest obecna sytuacja. Gdy wiadomość zostanie wysłana, musisz poczekać, aż odpowiedzą, spamowanie nie przyspieszy tego procesu. Może to trochę potrwać, ponieważ nasi project manager i upper staff mogą być bardzo zajęci.
 


Ważne! - Czego nie robić...

Nie twórz tematów / statusów na forum o:
 

  • Administratorach którzy nie wykonują prawidłowo swojej pracy
  • Pracy administratorów, banujących ludzi, którzy zachowują się normalnie, a nie banują trolli
  • Twojego bana i że musisz być zaraz odbanowany
  • Poruszania tematów twojego bana
     

Nie wysyłaj zaproszeń do znajomych w serwisie Steam do administratora, ponieważ najprawdopodobniej zostaniesz zablokowany, możesz porozmawiać z administratorem w swojej apelacji.
Nie umieszczaj statusów w profilu administratora.
Nie twórz ticketów do supportu odwołując się do swojego bana. Zespół Support nie może odbanowywać graczy.
 

Często Zadawane Pytania.
 

Ktoś jest zbanowany za coś podobnego, ale ma inną długość bana, jak to możliwe?

Każda sytuacja jest inna i może być sprawdzana przez każdego administratora. Administratorzy sprawdzają również Twoją historię przed zastosowaniem zakazu, co może mieć negatywny wpływ na długość nowego bana.
 

Jestem zbanowany na ETS2: MP, ale nie mogę grać w ATS: MP

Jest to jedna sieć obejmująca oba mody, masz 1 konto dla obu gier. Więc jeśli zostaniesz zbanowany na ETS2: MP, zostaniesz również zbanowany na ATS: MP i na odwrót.
 

Nie jestem zadowolony z decyzji lub działań podjętych przez określonego administratora, co mogę zrobić?

Skontaktuj się z nami tutaj

Więcej informacji można znaleźć w tym temacie: 

 


Otrzymałem stały zakaz z powodu mojej nazwy użytkownika, czy to jest normalne?

Tak, możliwe, że otrzymasz stały zakaz z powodu złej nazwy użytkownika, zdjęcia profilu, tagu lub tablicy. Przede wszystkim staramy się Cię ostrzec, ale może się zdarzyć, że bezpośrednio zablokujemy grę ze względu na czas i liczbę raportów w grze. Po prostu musisz zmienić swoją nazwę użytkownika, zdjęcie profilowe, tag lub tabliczkę i stworzyć informację o odwołaniu się do zakazu. Jeśli chodzi o zdjęcie profilowe i nazwę użytkownika, możemy je zweryfikować samodzielnie, w przeciwnym razie musisz dostarczyć zrzut ekranu potwierdzający zmianę. Jeśli zakaz nie dotyczy czwartej, piątej lub szóstej reguły, zakaz zostanie zniesiony i będziesz mógł zagrać ponownie.
 

Zgodnie z moim banem, powinien już wygasnąć, ale nadal jestem zbanowany?

Czas jest zapisywany w notacji UTC, więc możesz zrobić konwersję do lokalnej strefy czasowej.
 

Dlaczego mam zakaz gry w grze bez dowodów?

Następnie zostaną dodane dowody, ponieważ wciąż możemy być zajęci przetwarzaniem raportów w grze. Jeśli chcesz się upewnić, że powód bana jest uzasadniony, możesz utworzyć apelacje z prośbą o dowód i potwierdzenie bana.

Oryginalny wątek:

 

Edited by [GTW] Kavson
Link to comment
Share on other sites

  • BoSsik2 pinned this topic
  • Kap. unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.