Jump to content
  • 0

Çift Dorse

Hawkmusen

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @KaizeNG;

Bu modu  bende kullandım ve ban, kick türünde herhangi bir oyundan atılma ile karşılaşmadım.Zaten linkteki konuda da görüldüğü gibi dorse'nin kullanılmaması gereken bölgeler kırmızı şerit ile gösterilmiş durumda.Kırmızı alanlar dışında kullanır isen herhangi bir sorun yaşamazsın. :) 

blockroadsfordoubles_closerlook_with_whi

İyi forumlar...

• 0

• 0
2 hours ago, YunusD said:

Bu mod bende var ama tüm ülkelerde çift dorse kullanılıyor mu onu bilmiyorum.? 

• 0

Merhaba @KaizeNG,

Verilen cevaplar dahilinde sorunuza cevaplar bulundu mu? Başka sormak istediğiniz var mı? Lütfen bizi bu konuda bilgilendirin.

Mesajınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0
4 hours ago, KaizeNG said:

Oradaki yazılanları yapıyorum SP de dorseyi yapılandırıp satın alıyorum sonra işi alıyorum kaydettiğim halde mp girdiğim zaman oyunda değişiklik bulundu diye tekrar ana garaja atıyor o sorunu çözemedim.

Teslimatı aldıktan sonra Multiplayerda değişiklik tespit edildi hatası alıyorsan Multiplayer ile kaynaklı bir hata Mod önceki sürümlerde iş ile birlikte çalışıyordu. Değişiklik tespit edildi ve garaja atma hatasını almak istemiyorsan iş almadan sadece multiplayer girmen yeterli.

58 minutes ago, KaizeNG said:

Yasak bölgeri biliyorum kardeşim senin bu bana attığın modta yasak dışı harici ülkelerde çift dorse kullanılıyor mu kullanılamıyor mu onu öğrenmek istedim.

Yukarıda belirtilen mod ile bu modu kullanabilirsin herhangi bir çakışma yapmaz. Yukarıdaki modda öyle bir seçenek var mı bilmiyorum ama iki modu aktif edersen istediğin ülkede ki garaja gönderebilirsin.

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0
13 hours ago, KaizeNG said:

SP'de Limoges'e ışınladım kendimi iş almadan çift dorse ile sonra MP girdim atmadı garaja yükler baktığımda yükler gözükmüyordu bu seferde. Arkadaşın attığı modu deneyeceğim en kısa zamanda. 

O seninle alakalı bir problem değil.Aynı sorunu bende yaşadım. Boş dorse ile gezeceksin yapımcısı sorunu çözene kadar. :) 

• Thanks 1

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Tekrardan Merhaba,

Konu sahibinden, kurallar dahilinde verdiğimiz 2 günlük zaman dilimi içerisinde, herhangi bir şekilde olumlu yada olumsuz bir dönüt alamadığımız için konuyu Çözülememiş Konulara taşıyorum.

Eğer sorununuz devam ediyor ise destek sistemimizi (https://truckersmp.com/support) kullanmanız, sorununuza profesyonel bir şekilde çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır.

İyi Forumlar Dilerim!

//Kilitlendi ve Çözülememiş Konulara taşındı

Kind Regards,
96AV

TruckersMP Game Moderator

The best way to predict your future is to create it.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.