Jump to content

مشکل کم بودن قدرت خودرو ها

Recommended Posts

سلام دوستان. من یه 2 ماهی هستش  که باهر تراک که میرم تو جاده با بار 15 تن ماشین کم میاره  و قدرت همیشگی رو نداره (همیشه قویترین موتور و گیربکس 6 دنده رو تراک میزارم) حدود دوماه اینجوری شده .مثلا یه بار با ولوو 750 تو جاده بودم با 10 تن بار دیدم داف از کنارم مثل هلو رد شد و هرچی زور زدم نریسدم بهش .اعصابمو هی خورد میکنه چاره کار چیه ؟

2 hours ago, OveRDosSE said:

سلام دوستان. من یه 2 ماهی هستش  که باهر تراک که میرم تو جاده با بار 15 تن ماشین کم میاره  و قدرت همیشگی رو نداره (همیشه قویترین موتور و گیربکس 6 دنده رو تراک میزارم) حدود دوماه اینجوری شده .مثلا یه بار با ولوو 750 تو جاده بودم با 10 تن بار دیدم داف از کنارم مثل هلو رد شد و هرچی زور زدم نریسدم بهش .اعصابمو هی خورد میکنه چاره کار چیه ؟

احتمال زیادی داره که به شاسی، گشتاور، موتور و سایر موارد کامیون شما ربط داشته باشه.

گیربکس 6 دنده را هم به 12 یا بیشتر تغییر بده و امتحان کن.

احتمال زیاد جواب بگیری

اما اگه جواب نگرفتی یه کامیون بخر بدون هیچگونه تغییری امتحان کن

قطعاً مشکلت حل میشه

//Moved to public discussion (بحث عمومی)

Edited by Shayrin

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

20 hours ago, OveRDosSE said:

همیشه روی ولو  موتور 750 با گیربکس 6 دنده مینداختم با شاسی 4 محوره هنوز هم همینجوری میندازم روش 

به احتمال بسیار زیاد مشکل از گیربکس شماس

گیربکس رو 12 دنده کنید.

من با همین خودرویی که فرمودید گیربکس 12 دنده دارم و بار 60 تن رو تو سربالایی میکشم

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

• 3 weeks later...

شاید از توی تنظیمات بازی تغییراتی ایجاد کردید که سبب بروز این مشکل شده .
تنظیمات بازی خودتونو به  حالت دیفالت برگردونید .
اگر برطرف نشد برای ارتباط سریع تر با دوستان و برطرف کردن مشکل میتونید وارد سرور دیسکورد کمپانی مجازی ایران ترنسپورت بشید و در بخش مشکلات کامپیوتری سوالتونو بپرسید .فقد یه خواهش .
در صورت برطرف شدن مشکلتون، عامل ایجاد و راه حل رو توی همین تاپیک  یادداشت کنید تا دوستان دیگه ای اگر به این مشکل برخورد کردن بتونن برطرف کنن 

https://discord.gg/Ypv3DyB

لینک دیسکورد کمپانی مجازی ایران ترنسپورت 

• 10 months later...
  • Chev locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.