Jump to content

Przedmioty TruckersMP już dostępne!


Recommended Posts

truckersmp-logo.png
 

Witam wszystkich,

 

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiono dwie nowe aukcje. Pierwsza aukcja z przedmiotami zawiera oryginalne projekty, podczas gdy druga jest poświęcona piątej rocznicy TruckersMP.

 

Oryginalne projekty: https://teespring.com/truckersmp-merch-2019
5 rocznica: https://teespring.com/truckersmp-5th-ann-merch

 

W porównaniu z poprzednią listą https://teespring.com/truckers_mp, wszystkie ceny z wyjątkiem kubka są niższe. Możesz zauważyć, że cena za bluzę z okazji 5-lecia jest wyższa niż w przypadku zwykłej, wynika to z faktu, że na bluzie z kapturem są dwie grafiki, co powoduje wyższe koszty produkcji.

 

Staraliśmy się, aby ceny produktów były jak najniższe, należy pamiętać, że ceny te obejmują cenę produkcji i podatek VAT. Wysyłka nie jest wliczona w cenę.

Niektóre przedmioty są dostępne w wielu kolorach, ale pozostają w tej samej cenie. Upewnij się, jeśli coś zamówisz, że zamówiłeś właściwy rozmiar rzeczy.

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat działania Teespring, możesz odwiedzić ich witrynę: https://community.teespring.com/training-center/teesprings-customer-support/.

 

Pozdrowienia,

 

Wyświetl post na stronie głównej

Oryginalny wątek:

 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.