Jump to content

ETS2 nie wykrywa kierownicy Logitech DFGT


kacper50011

Recommended Posts

Witam, mam o to taki problem że po kilku miesięcznej przerwie odpaliłem etsa i ten nie wykrywa w ogóle kierownicy. Jest podłączona profiler też jest ustawiony a grze jej nie wykrywa. Dodam że w Atsie wszystko normalnie śmiga i mam oddzielne profile do atsa i etsa mimo wszystko że wcześniej obie gry działały na jednym. Reinstall gry również nie pomógł.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @kacper50011

 

Mam nadzieję, że poniższy wątek Ci pomoże, jeśli nie daj nam znać, a my postaramy Ci się pomóc.

 

Myślę, że wystarczy przywrócić domyśle ustawienia w grze, a następnie w Kontrolery wybrać Kierownica + Klawiatura.

Po tym jak zresetujesz ustawienia wszystko powinno działać, ale jak wspomniałem wyżej. W razie dalszych problemów informuj nas.

 

 

Pozdrawiam

JJay

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałeś ustawienia Steam Input dla ETS2? Ustawienie tej opcji na "Wymuszone wł. " powoduje, że kierownica przestaje być widoczna w grze. Dostęp do tej opcji uzyskujesz poprzez otwarcie właściwości ETS2 w Twojej bibliotece Steam.

  • HaulieLove 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Witam @kacper50011

 

Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany.

Mamy nadzieję, że w przyszłości odezwiesz się do nas, gdy tylko będziesz miał z czymś problem.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.