Jump to content
  • 0

Web sitesine atılan raporlar

[FURKAN]

Question

Evet arkadaşlar Tmp Web sitesindeki rapor sistemini kullanarak rapor attım. Ve aradan 1 hafta geçti hala bakılmayan raporlar var. Anlıyorum sistem yoğun olabilir ama artık bakılması lazim diye düşünüyorum çünkü hesapları siliyorlar. Sabırlı olun diyosunuz ama bi süreden sonra olmuyor. Evet adminlerimiz özel hayatları var saygı duyuyorum tabiki ama bu raporlar hakkında hassasiyet istiyorum. Ve üstelik sırf Web sitesine atılan raporlar ile ilgilenen arkadaslar yokmu? Bu konu hakkında yetkili kişilerin beni bilgilendirmesini istiyorum

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @-SALVADOR-,

Game Moderator'u weezy sorularınıza cevap vermiştir. Bende şunu söyleyebilirim ki TruckersMP 2 milyonu aşkın kullanıcıya sahip bir topluluktur. Bu nedenle raporlama sistemini birçok kullanıcı kullanmaktadır. Geçte olsa göndermiş olduğunuz rapora bakılacaktır. Sizden ricam sabırlı olmanız ve beklemenizdir. 

Başka sormak istediğiniz bir soru var mı?

Saygılarımla

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

• Thanks 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Peki bu rapor olusturken ne zaman oldu  gün ve saat bölümü var o yapılan seçimler atılan rapora etki ediyormu. Örnek olarak mesela olay dün cumartesi oldu ama ben onu 2 gün öncesine persembe olarak değistirsem ve saat olarak erken secersem ki illaki vardır bende yapmiyor değilim yani bazen :) bi etki ediyormu yani daha erken bakılması gibi bi durumdan bahsediyorum :)

• 0

şü sira genel bir yetkili yetersizliği var  tmp de türk olarak atimiz feedbacklere ingilizçe bilen  türkçeden  anlamayan kişiler bakiyor

• 0

Merhaba,

Soru ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum.

Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

• Thanks 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.