Jump to content
  • 0

Gra wyrzuca mnie do pulpitu


przemeksob

Question

Cześć.

Mam problem z multiplayerem. Od tygodnia, może dwóch gra od czasu do czasu wyrzucała mnie do pulpitu po ukończeniu zadania i nie zapisywała dostawy. Gdy wchodziłem ponownie, wczytywał się ostatni zapis. Czasami gra skorygowała błąd i cofnęła mnie do garażu. Postanowiłem kilka dni temu zreinstalować system. Nic to jednak nie dało. Dzisiaj nie mogę ukończyć zadania, bo gra ciągle wywala mnie do pulpitu - czy to poprzez jego ukończenie, czy też anulowanie. Dodam, że gdy wchodzę do gry pojawiają mi się dwa osiągnięcia: "wycieczka krajoznawcza" i bodajże "uważaj na lawę", co jest co najmniej dziwne, bo o ile pamiętam ilekroć gra mnie wykopywała, to te dwa osiągnięcia się pokazywały. :)  Wklejam tutaj końcowe logi, bo wydaje mi się, że w nich tkwi problem, ale jeśli to za mało, to wkleję następnym razem więcej.

00:06:18.165 : Creating save-game file (/steam/profiles/50727A656D656B/save/autosave/game.sii) ...
00:06:18.177 : <ERROR> [steamfs_device_t::open_write_steam] Cannot open handler.
00:06:18.177 : <ERROR> [fs] Failed to open file '/steam/profiles/50727A656D656B/save/autosave/info.sii' in the unknown mode.
00:06:18.260 : Game has been auto-saved.

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @Kid Fabi.

Uruchomiłem dzisiaj grę w trybie single player. Wykryło mi obecność modyfikacji oraz błąd w zapisie gry. Zorientowałem się po pewnym czasie, że rzeczywiście, kopiowałem moda wiosennego do lokalizacji wskazanej przez modera. I tu chyba był pies pogrzebany. Usunąłem folder z modem. Przejechałem całą trasę z Krakowa do Lublina i zapisało poprawnie. Włączyłem tryb multi, pojechałem z Lublina do Warszawy. Gra się nie zacina. Mam nadzieję, że tak zostanie. :) 

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

@przemeksob,

 

Dziękuję za odpowiedź.

 

Całkiem możliwe, że to właśnie ta modyfikacja powodowała konflikty w trybie multiplayer.

Należy pamiętać, że TruckersMP nie wspiera tego typu modyfikacji.

Polecam posiadać 2 profile. Jeden do gry z modami w trybie singleplayer, a drugi do gry w trybie multiplayer, bez żadnych modyfikacji.

 

Tak czy inaczej cieszę się, że Twój problem został rozwiązany oraz również mam nadzieję, że już nie wystąpi.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, nie wahaj się ponownie z nami skontaktować.

 

Pozdrawiam,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.