Jump to content
  • 0

Ban Evading

Guest

Question

Spoiler

Ban Evadingden Ban Yedim Fakat Yediğim Evading banının olduğu hesaplar arkadaşımındı bizim bilgisayarda oyuna girdi bu sebepten dolayı bi kez ban evading yedim aradan zaman geçti açıldı evading şimdi ise adamın teki virajda bana çarptı hatalı sollamadan 3gün ban yedim ertesi gün hesaba baktım ban evading yazıyor şimdi ben ben virajda adamın teki bana çarpıyor ve haksız ban yiyorum onamı yanayım yoksa önceden yediğim ban evading hesaplarını tekrardan ortaya koyulup haksız yediğim yaklaşık 3 aylık banamı yanayım .(Ban Evadingde bahsedilen Hesaplara Yaklaşık 1,5 aydır erişimim yok arkadaşımın kendi hesabı o giriyor kendi bilgisayarından).Yardımcı Olur İseniz Sevinirim Sayın Yetkililer.. (Gerekli kanıtlar elimde mevcut. Cidden yardımcı olabilecek iseniz atarım discord üzerinden kanıtları)

1 answer to this question

Recommended Posts

• 2

Hello there @Erogan38,

Unfortunately, we do not deal with ban related issues on the forum as per our forum rules.

The best thing you can do right now is appeal your ban, give your counter evidence and let the Game Moderator make a decision.

I hope I have answered your question the way you wanted.

Greetings,

Frosty

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.