Jump to content

Produsele TruckersMP


Recommended Posts

truckersmp-logo.png
 

Salutari tuturor,


A trecut ceva timp de cand ne-am vandut produsele oficiale TruckersMP, si din aceasta cauza, am inceput sa lucram din nou pentru a lansa alte produse. Vom vinde produse noi dar si asemanatoare cu produsele din vanzarile anterioare, aproape de sfarsitul lunii.


Pentru ca ne place sa vindem "ceva pentru toata lumea", am decis sa prezentam mai multe culori pentru anumite produse, decat doar cateva culori asemanator cu vanzarile anterioare. Un lucru care trebuie spus, este ca produsele pe care le vei cumpara vor avea un pret mai mic in comparatie cu vanzarile anterioare. Tinta noastra este sa va prezentam produse la un pret rezonabil, nu sa facem venituri.

Pentru a avea o idee in ce sunteti interesati sa cumparati, am creat un strawpoll pentru a va primi voturile. Acesta se poate gasi aici: https://www.strawpoll.me/17680901 .

Pentru cateva produse, vor exista mai multe designuri, deci il poti alege pe cel care iti place cel mai mult.


Drumuri bune!

Vezi postul pe pagina principala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.