Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Oyunda yasak olmayan modifiye

Guest

Question

Slm beyler yaklaşık 1.2 aydır yoktum kuralları okumaya zamanım olmadı sızlere sorum olcak modifiye ilgili beyler oyunda.güneçlige ve alt demire lamba veya bebek koymak yasakmı hala bı paylaşalım dedim bide v LED yasağını kalkıp kalkmadına merak ediyorum bı cevaplarsanıs minnettar olcam ona göre kod yapcam şimdiden teşekkürler.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Bu gibi durumlarda size en doğru cevap üst yönetim tarafından verilecektir bunun için: 

Buradan çekicinizin fotoğrafını göndererek istediğiniz soruyu ingilizce bir şekilde sorabilirsiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/620-new-questions/ 

Üst yönetimle türkçe bir şekilde görüşmek isterseniz de buradan yardım alabilirsiniz. 

Özel mesajlarım her zaman açık merak ettiğiniz bir şey olduğunda sorabilirsiniz. Başka sormak istediğiniz bir şey var mı?

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP - Support

• 0
20 hours ago, [RLC] Phonyang said:

Merhaba,

Bu gibi durumlarda size en doğru cevap üst yönetim tarafından verilecektir bunun için: 

Buradan çekicinizin fotoğrafını göndererek istediğiniz soruyu ingilizce bir şekilde sorabilirsiniz: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/620-new-questions/ 

Üst yönetimle türkçe bir şekilde görüşmek isterseniz de buradan yardım alabilirsiniz. 

Özel mesajlarım her zaman açık merak ettiğiniz bir şey olduğunda sorabilirsiniz. Başka sormak istediğiniz bir şey var mı?

Saygılarımla,

Phonyang

TruckersMP - Support

Teşekkür ederim sadece bunları sormak istedim ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.