Jump to content

Włam na konto Steam


Recommended Posts

Cześć :) od wczoraj mam problem z połączeniem MP w ETS2 :( najpierw wyrzuciło mnie z serwera EU2 gdzieś po ok 2 godz grania (brak wierzytelnego połączenia czy coś w tym stylu), później przy ponownej próbie zalogowania na serwer wyskakuje mi taki komunikat. :o Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić czy faktycznie ktoś się włamał na konto steam, i czy istnieje możliwość powstrzymania tego czegoś? :( 

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @Jaro [PL],

 

Jest to dość znany błąd, który przytrafia się dość sporadycznie różnym użytkownikom. Prawdopodobnie dzieje się tak, ponieważ jak sam napisałeś "Wyrzuciło Cię z serwera". Prawdopodobnie serwer nie zanotował Twojego rozłączenia i dlatego podczas próby ponownego łączenia, występuje wspomniany błąd.

Odczekaj proszę jakiś czas i spróbuj ponownie połączyć się z serwerami.

 

Dla pewności zalecałbym jednak, aby zmienić hasło do Steam oraz TruckersMP.

Polecam również zmieniać hasła do różnych kont co jakiś czas. Nigdy nic nie wiadomo :) 

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @Jaro [PL],

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.