Jump to content

Konfiguracja wozu i MODy


Recommended Posts

Cześć wszystkim.

Mam problem. Przy każdej próbie odpalenia ETS/ATS przez TMP wywala mi każdą modyfikację... nawet te które nie mają żadnego większego wpływu na rozgrywkę za to poprawiają jej komfort i odbiór (Route Advisor i skin do naczepy).  Odrzucanie takich modów jest już nie tylko niepoważne ale do tego uniemożliwia używanie indywidualnych malowan do ciągników/naczep przez spedycje.

Druga sprawa to przeskakujący po zalogowaniu czas. Pal sześć jak nie miałem ładunku i mi przyłożyło mandatem za "przekroczenie czasu pracy" choć do przerwy było przed logowaniem parę godzin. Dużo gorzej gdy miałem podpięty ładunek... 12 godzin zapasu, droga na jakieś 10 - skończyło się to dostawą z opóźnieniem na ok. 180000 godzin! WTF?!

Trzecia rzecz. Chyba nie po to ciułałem grosiki na wypasioną wersję wozu, żeby po wejściu na TMP zamoczynnie zmieniała mi się deska rozdzielcza na tą bardziej ubogą (miałem nawigację, a zostało tylko głupie radio). Ponownie: Co jest do nagłej?! 

Link to comment
Share on other sites

@{HGT-R} volferssj 

 

1. Osobiście aby uniknąć opóźnienia podejmuje zlecenia World of Trucks (WoTr) gdyż czas pozostały na dostarczenie ładunku jest określany za pomocą godzin w realnym świecie. Przy zleceniach WoTr nie ma znaczenia ile razy wyjdzie się z gry i dołączy na MP ponownie po jakimś czasie.

Jeśli chodzi o dostawy z rynku przesyłek to wyświetlany czas dostawy ładunku jest czasem w grze. Na MP godzina jest ta sama u wszystkich graczy więc jeśli przerwałeś swoją trasę(wychodząc z MP) np. o 10 rano czasu gry to po ponownym dołączeniu na MP automatycznie przewinie Ci się czas do aktualnej godziny na serwerze czyli np. 22 itd stąd opóźnienia.

Jednym z wyjść aby nie było opóźnienia na koniec trasy*:

  • jest jazda ze zleceniami WoTr
  • podejmowanie zleceń z rynku przesyłek jednak nie wychodząc z MP podczas przerw

2. Modyfikacje nie działają w trybie MP więc nie ma możliwości użycia własnego malowania jako moda. Podobnie w przypadku deski rozdzielczej jeśli pochodzi z modyfikacji po prostu podczas wejścia na MP zostanie ona zasępiona przez inną dostępną domyślnie w grze z racji tego, że TMP nie obsługuje modyfikacji.

 

  • True Story 2
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
7 hours ago, MarkON said:

@{HGT-R} volferssj

 

Podobnie w przypadku deski rozdzielczej jeśli pochodzi z modyfikacji po prostu podczas wejścia na MP zostanie ona zasępiona przez inną dostępną domyślnie w grze z racji tego, że TMP nie obsługuje modyfikacji.

 

Wszystko bardzo (nie)fajnie tylko, że mój TGX Euro5/EEV był i nadal jest całkowicie pozbawiony modowanych elementów wnętrza. U dealera zamówiłem deskę ekskluzywną(?) od SCS - ma SatNav wbudowany,  a po wejściu do TMP została podmieniona na wersję podstawową, która w tym miejscu ma jakieś radio CD. Dodam jeszcze, że w tym momencie wszystkie mody miałem już wcześniej i własnoręcznie wyłączone.

Link to comment
Share on other sites

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup poszczególnych części do ciężarówki/naczepy oraz innych rzeczy np. garaży w trybie MP. 

Polecam również oddzielny profil do grania na single player (z ew. modyfikacjami) oraz tylko do MP (bez modyfikacji) wtedy nie będzie problemów z wieloma rzeczami między innymi podmieniającymi częściami.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @{HGT-R} volferssj,

 

MarkON udzielił Ci wystarczającej odpowiedzi w sprawie Twojego problemu.

 

Ja ze swojej strony dodam tylko, że jeżeli nie jesteś zadowolony z TruckersMP, możesz o tym napisać pod tym adresem:

https://truckersmp.com/feedback

 

Jak masz jeszcze jakieś pytania, zadaj je śmiało.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @{HGT-R} volferssj,

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.