Jump to content
  • 0

yükleme ekranı sorunu ve oyunda görüntü dalgalanma hatası

karabeey29

Question

game crash hatam ve ekran yükleme hatası sorunum vardı game crash yardımınızla  halletim ama ekran yükleme hatam hala sürüyor oyunu online oynuyorum sıkça karşilaşmasamda bazen sıkça oluyor ama mamaüstüne atıp ekran yüklemesi yapıyor lütfen yardım ediniz rica ediyorum . bunun yanında oyunda görüntüde dalgalanma oluyor prizden kaydaklandıgını söylüyorlar monitör ve kasa aynı prize takılı oldugundan  yapıyor oldugu söyleniyor bunada açıklık getirirmisiniz ?

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba,

Bu almış olduğunuz hata nedeniyle üzgünüz fakat, bu sorun bizim tarafımızdan kaynaklanan bir sorun değildir. Uzun süren çalışmaların ardından netice olarak bu sorun SCS Software tarafından oyunun sistemsel bir hatası olarak tespit edildi. Üzgünüz fakat bizim şuan size karşı yapabileceğimiz hiç bir şey mevcut değildir. Tekrardan aldığınız hata için üzgünüz fakat TruckersMP ile ilgili olan bir hata değildir bu. Lütfen bu konu hakkında farklı konu ve durum güncellemeleri paylaşarak forumda spam yapmayın. Anlayışınız için teşekkürler. Başka sorularınız var ise DM yoluyla bana veya farklı support team üyelerine mesaj gönderebilirsiniz. 

Saygılarımla,

Phonyang

//moved to unsolved topics. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.