Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konwój urodzinowy Shark-Trans 04.05.19


Recommended Posts


                          Data konwoju - 04.05.2019
                          Zbiórka - 19:30
                          Rozpoczęcie - 20:00
                          Początek - Białystok

                           Postój - kopalnia Praga/ 2 miejsce będzie podane 28 kwietnia
                          Koniec - Kopalnia Salzburg/ 2 miejsce będzie podane 28 kwietnia
                          Serwer - ETS2 - EU1
                          Kontakt - https://discord.gg/qjNVvS5

Rozmawiamy na własnych serwerach a właściciele/przedstawiciele na kanale discord

 Konwój zamknięty!!!

28 kwietnia proszę podać szacowaną ilość pracowników

 

 

Regulamin

Regulamin konwoju 04.05.19 organizator Shark-Trans (Wcześniej Spa-Trans)

1:Maksymalna prędkość to 90 km/h

2:Odległość pomiędzy graczami to minimalnie 100m.

3:Podczas konwoju nie wyprzedzamy (wyjątkiem jest gdy stał się wypadek i musimy przywrócić dotychczasowe pozycje w konwoju)

4:Nie używamy świateł ostrzegawczych (wyjątkiem są piloci)

5:Poczas konwoju obowiązują następujące prędkości: 60 km/h miasta 70 km/h landówki 90 km/h autostrady

6:Każdy kto bierze udział w konwoju na starcie musi mieć pełen bak i nie uszkodzony ciągnik .

 

W konwoju są dozwolone przyczepy hct i double lecz jest wymagana umiejętność jazdy z takim naczepami

a także dobrze skonfigurowana ciężarówka pod tonaż takich naczep gdyż trasa jest górzysta

 

 

 

 

 

Przebieg trasy ets2_20190404_163740_00.pngets2_20190404_163734_00.pngets2_20190404_163746_00.png

  • Confused 4
Link to comment
Share on other sites

Firma RISA nie weźmie udziału w konwoju! Do zobaczenia następnym razem

 

Jestem bardzo zaskoczony tym konwojem. Takie rzeczy organizuje się o wiele wcześniej, a nie dwa tygodnie przed. Nie wiem jak w innych firmach (domniemam, że podobnie) terminy są rezerwowane o wiele wcześniej. Te wydarzenie jest dla nas wielkim zdziwieniem, ponieważ nie dostaliśmy żadnej informacji na temat owego konwoju, tylko tyle co znaleźliśmy tutaj na forum. Cóż mogę więcej rzec... Powodzenia.

  • Like 4
  • True Story 1

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

On 4/26/2019 at 10:29 PM, wwwkacper8 said:

Firma RISA nie weźmie udziału w konwoju! Do zobaczenia następnym razem

 

Jestem bardzo zaskoczony tym konwojem. Takie rzeczy organizuje się o wiele wcześniej, a nie dwa tygodnie przed. Nie wiem jak w innych firmach (domniemam, że podobnie) terminy są rezerwowane o wiele wcześniej. Te wydarzenie jest dla nas wielkim zdziwieniem, ponieważ nie dostaliśmy żadnej informacji na temat owego konwoju, tylko tyle co znaleźliśmy tutaj na forum. Cóż mogę więcej rzec... Powodzenia.

 Zostaliście zaproszeni 2 kwietnia

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.