Jump to content
  • 1

Report Sonucuna İtiraz

MJoRaYuLuN

Question

Merhabalar,

Çok aktif olmadığımdan ve çevremde sorabileceğim kimse olmadığından ötürü burdan sormak istedim. TruckersMp üzerinden bir oyuncuyu raporladım. Rapor detayımda video, olayın yaşandığı zaman vb bilgilerde mevcut. Fakat rapor sonucu Olumsuz (Declined) olarak sonuçlandı. Ben bu sonucun yanlış olduğunu düşünüyorum ve oyuncunun kesinlikle suçlu olduğunu düşünüyorum. Tekrardan rapor oluşturmak  mantıksız geldi. Ben bu rapor sonucuna itiraz etmek istiyorum, bu itirazı nerden yapabilirim, hangi dilde(türkçe/ingilizce) nasıl başlatabilirim ve takibini nasıl yapabilirim.  Bu konu hakkında bilgi almak istiyorum.

Şimdiden teşekkür ederim...

7 answers to this question

Recommended Posts

• 4

Merhaba,

Raporlarınız istediğiniz gibi sonuçlanmadıysa, bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, yan taraftaki bağlantı adresinden bu konu hakkında bir FeedBack gönderiminde bulunabilirsiniz: https://truckersmp.com/feedback

Eğer bir FeedBack'ın nasıl gönderileceğini bilmiyorsanız, aşağıdaki Rehber konu size yardımcı olacaktır :) 

TruıckersMP'nin forum adresi, bahsettiğiniz bu tür konu hakkında tartışmaya kapalıdır

• Thanks 2

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 3

Merhaba,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 1
2 minutes ago, ismail [TR] said:

Merhaba,

Raporlarınız istediğiniz gibi sonuçlanmadıysa, bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, yan taraftaki bağlantı adresinden bu konu hakkında bir FeedBack gönderiminde bulunabilirsiniz: https://truckersmp.com/feedback

Eğer bir FeedBack'ın nasıl gönderileceğini bilmiyorsanız, aşağıdaki Rehber konu size yardımcı olacaktır :) 

Cevabınız için çok teşekkür ederim,

@Mandarin Adam cevabınız için sizede teşekkür ederim

Fakat iki farklı cevap geldi. Nasıl bir yol izlemem daha doğru olacak?

• Like 1

• 0

Merhaba @MJoRaYuLuN,

En iyi cevabı @ismail [TR] vermiştir. Başka sormak istediğiniz var mı? Lütfen bizi bilgilendirin.

Mesajınızı bekliyorum!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL 

TruckersMP Support

• Thanks 2

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.