Jump to content

Pierwsze Urodziny GTW Logistic | 07.09.2019


Recommended Posts

 

 

hugCykO.png

 

 

Wirtualna spedycja GTW Logistic pragnie zaprosić na konwój z okazji pierwszych urodzin firmy który odbędzie się dnia 7 września 2019

 

 

Harmonogram:

20 - 30.04.2019 - Wręczanie oficjalnych zaproszeń na konwój.

01 - 31.05.2019 - Otwarte zapisy dla firm poprzez stronę GTW
30.06.2019 - Podanie trasy konwoju, godziny zbiórki i startu

 01.09.2019 - Podanie rozmieszczenia firm, szczegółowych informacji o serwerze.

 

 

Otwarte zapisy oraz strona konwoju: http://gtwlogistic.pl/gtw/urodziny.php

 

 

Aktualna liczba firm zapisanych na konwój:

29

 

 

 

Regulamin Konwoju:

1. Każda firma chcąca wziąć udział w konwoju, zobowiązana jest do zapoznania się z regulaminem.

2. Podczas trwania konwoju, każda firma wybiera dwóch przedstawicieli będących pośrednikami między pilotem, a kierowcami.

3. Z powodu braku przerwy, każda ciężarówka musi być zatankowana, oraz naprawiona.

4. Każdy uczestnik musi wyłączyć “losowe zdarzenia drogowe” oraz “realistyczne hamulce pneumatyczne”

5. Każdy manewr wyprzedzania musi być zgłaszany pilotowi grupy.

6. Wczytanie do gry odbywać się ma tylko na parkingach/stacjach benzynowych po wcześniejszym skonsultowaniu tego z pilotem grupy.

7. Podczas wystąpienia problemów należy poinformować pilota grupy o ewentualnym zjeździe na pas awaryjny.

8. Minimalny odstęp między zestawami to 100m.

9. Prędkości obowiązujące podczas trwania konwoju:

     9.1 Autostrady - 90 km/h
     9.2 Landówki - 70 km/h
     9.3 Miasta - 50 km/h

10. Zakazuje się używania świateł ostrzegawczych/kogutów przez uczestników konwoju. (Wyjątek stanowią piloci grupy)

11. Zakazuje się reklamowania na chacie w grze swoich firm.

12. Kanały CB będą przydzielane do poszczególnych grup.

13. Podczas wyjazdu z miasta przestrzegamy kolejności wyjazdu podanej wcześniej przez organizatorów. Pilot musi dać pozwolenie na opuszczenie miejsca startowego.

14. Na końcu konwoju parkujemy w miejscach wyznaczonych przez pilotów, parkujemy wg kolejności przyjazdu.

15. Będzie to dość duży konwój, więc punktualność jest obowiązkowa.

16. Nie zapoznanie się z regulaminem nie zwalnia z przestrzegania jego zasad.

17. Organizatorzy oraz piloci zastrzegają sobie prawo do wykluczenia osoby, bądź firmy w przypadku łamania regulaminu.


//Regulamin jest własnością GTW Logistic, zabrania się kopiowania bez zgody autora.

 

Konwój zamknięty dla osób niezrzeszonych

 

 

  • Like 3
  • HaulieLove 6

 

76561198084378924.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

hugCykO.png

 

 

Chcieliśmy serdecznie poinformować iż dnia 01.05.2019 ruszyły otwarte zapisy na konwój urodzinowy firmy GTW.

 

Zapraszamy wszystkie chętne firmy do wypełnienia formularzu na stronie: http://gtwlogistic.pl/gtw/urodziny.php oraz oczekiwania na akceptacje zgłoszenia.

 

 

 

Aktualna liczba firm zapisanych na konwój:

20

  • HaulieLove 1

 

76561198084378924.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witajcie GTW o/

Przede wszystkim chciałbym podziękować za zaproszenie mnie na wasz pierwszy konwój urodzinowy :love: Mam nadzieję, że nie był to pierwszy i ostatnio konwój, który organizujcie i jeszcze kiedyś przyjdzie mnie wspólnie z wami przejechać kilka kilometrów :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia z solenizantami ?

Spoiler

B5KjaqP.png


Raz jeszcze wszystkiego najlepszego dla całej ekipy, milinów kilometrów, samych gumowych drzewek, mało lagów oraz :troll: na szlakach :) 

Pozdrawiam

  • Like 1
  • HaulieLove 2
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Na samym początku chciałbym podziękować GTW za zaproszenie na dzisiejszy konwój.

Z powodów prywatnych jednak nie mogłem uczestniczyć w konwoju. Nie miałem również okazji rozmawiać z Zarządem Firmy GTW, dlatego też chciałbym z tego miejsca życzyć Wszystkiego Najlepszego.

Życzę wam również, aby ten oraz kolejny rok przyniósł wam wiele wspaniałych chwil, wiele nowych doświadczeń, a także wspaniałych ludzi, którzy wyrażą chęć dołączenia do waszej firmy.

Cieszę się, że pomimo mojej nieobecności na konwoju pojawiły się osoby z Zespołu TruckersMP: @EPS!LON @[GTW] Shadii [PL/ENG] @Spat91 @Adrian22-PL Dziękujemy wam za uczestnictwo w konwoju!

 

Mam nadzieję, że za rok również zostanę zaproszony, lecz tym razem nie wyskoczy mi nic innego. Wszystkiego co najlepsze GTW!

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

  • Like 4
  • HaulieLove 1
  • Woah! 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.