Jump to content
  • 0

1.33 - 1.34 sorunu

Ryhmi

Question

Arkadaşlar benim aslında oyunum güncel olmasına rağmen 1.34 olmasına rağmen multiplayer girdiğimde nedense 1.33 oluyor kendi kendine ve 1.34 le beraber gelen yeni man ı multiplayerda kullanamıyorum. Ve Steam'dan ets 2 ye baktığımda 1.34 olarak gözüküyor ve hiç bir güncellemesi yok yardım edin lütfen

6 answers to this question

Recommended Posts

• 3

Merhaba,

Bu sorun muhtemelen bilgisayarınızda iki farklı ETS2 yüklü olduğundan kaynaklanıyor. Bu durumda siz TruckersMP Launcher'ın kurulumunu yaparken güncel olmayan ETS2 konumunu seçtiniz. Lütfen aşağıdaki çözüm yollarını sırasıyla deneyin;

1. AŞAMA

-Steam > Kütüphane > Oyunları açın.

VIW2bf.png
-Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.

fxMV1K.png
-Özellikler penceresi açıldığında YEREL DOSYALAR sekmesine girin ve YEREL DOSYALARA GÖZ AT'ı tıklayın.

BPMOCG.png
-Oyun dosyalarını içeren bir klasör açılır. Bu klasörün konumunu kopyalayın.

Lc6AdQ.png

2.AŞAMA 

Launhcerı bilgisayarınızdan kaldırın. Ardından tekrar kurulum yapın, ET2 kurulu olduğu konumu seçme ekranı geldiğinde kopyaladığınız konumu yapıştırın ve launcherın kurulumunu bitirin.

KG89GI.png

Saygılarımla
Phonyang
TruckersMP Support

• Upvote 1

• 0

merhabalar @RaHmEtBaBo54 truckersmp formuna hos geldiniz onceklikle steam kutuphanenise giderek ozellilerden oyununuzun beta ayarlarini kontrol edin ve hic biri olarak secin  ve tkrar deneyin eger hala ayni sorun varsa belgerimde eski surum dosyalari felan gorunuyorsa onlari silin ornek olarak 1.33 olarak profil dosyasi vardir onlari silin sonra pcnizi yeniden baslatip truckersmp launcher programini yonetici olarak calistirip f1e basin ve tekrar gunelleyin umarim sorununuz cozulur daha fazla yardim icin ozelden yada dcden ulasabilirsiniz iyi oyunlar

• 0

Merhaba @RaHmEtBaBo54,

Yaşamış olduğunuz problem için üzgünüz. Verilen cevaplar dahilinde probleminiz çözüldü mü? Lütfen bizi bilgilendirin.

Mesajınızı bekliyorum!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

• Like 1

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.