Jump to content
  • 0

problem z naczepę ets2 multi


EdemBejer

Question

Witam mam problem na mp ponieważ gdy jade z własną naczepą firanką na pusto to naczepa jest stabilna nie wywraca sie ani nic a jak mam ładunek to musze na zakręcie bardzo mocno zwolnić, ponad to naczepa cały czas się kolebie i jest bardzo niestabilna. w opcjach rozgrywki stabilność naczepy mam na max, proszę o oomoc

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Im większa masa naczepy (czyli w dużej mierze ładunku, który na niej wieziesz) tym większa szansa wywrotki. Pusta naczepa jest stosunkowo lekka dlatego nie masz większych problemów z pokonywaniem zakrętów:)

Domyślna wartość stabilności naczepy to "0.5". Możesz ustawić w konsoli wartość "1" (g_trailer_stability 1) powinno to w jakimś stopniu pomóc. (Jak odblokować konsole)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj @EdemBejer

 

Czy próbowałeś używać komendy "g_trailer_stability <wartość>" w konsoli będąc na singleplayerze, lub pliku config.cfg w lokalizacji Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\profiles\<nazwa profilu w hexie>\config.cfg

Jeśli lubisz szybką jazdę, to myślę iż najlepiej użyć g_trailer_stability 10

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj @EdemBejer,

 

Jak już to zostało wyżej wspomniane, aby mieć najlepszą do szybkiej jazdy stabilność naczepy, spróbuj wpisać g_trailer_stability_10

Również zgodnie z Twoją prośbą, przenoszę ten wątek do sekcji rozwiązanych tematów.

Jeśli będziesz potrzebował pomocy w przyszłości, nie wahaj się ponownie z nami skontaktować.

 

Pozdrawiam,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.