Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Neoficiální CCTV 24/7 kamera.


TomiikCZ

Recommended Posts

o0biyLa.png

Ahojte hráči,

Chci Vám jen oznámit, že jsem vytvořil "Neoficiální 24/7 CCTV Kameru", která bude natáčet ruzná místa a vysílat je zároveň i na Twitch.
Takže, jestli máte nějáká zajímavá místa, která by tato kamera mohla "hlídat", pošlete mi polohu (nějak ji zkuste vyznačit na mapě) napište mi to sem pod tento příspěvek!:)


Napište mi prosím Váš názor na tuto věc, popř. co bych mohl zlepšit, budu moct rád, když mi to napíšete. Díky!:)
Jenom bych chtěl poděkovat, těm, kteří to zafinancovali: @Michal VS Lucia, díky moc!:)

Taky díky všem, kteří tento projekt budou podporovat!:)
( Pro více informací, tenhle topic budu ještě doplňovat a jestli Vy máte nějáké otázky, napište mi je taky! Rád je zodpovím!:) )

S přáním pěkného zbytku dne,
Tomáš.

//EDIT 18.4 2019

Kdyby mi chtěl někdo poslat dobrou pozici na kameru tak mám tady pro vás tutoriál, jak mi poslat pozici.

 

  1. Vzlétněte tam, kde mi chcete ukázat pozici kamery. (Musí být přesná!)
  2. Otevřete si konzoli (Návod na to, jak zapnout konzoli a volnou kameru: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/25813-povolení-konzole-a-volné-kamery-cz/ ).
  3. Napište do ní "g_developer 16" bez uvozovek (") viz. obrázek.
    ZudnHc4.jpg
  4. Udělejte fotku stisknutím klávesy F12.
  5. Můžete vypnout tu tabulku opět konzolí a napište do ní "g_developer 1" bez uvozovek (").
  6. Ukončete hru a obrázek nahrajete na třeba https://imgur.com/ a pošlete mi ho sem.
     

Tohle je všechno, díky všem za pomoc při hledání pozicí!:) 

S přáním pěkného dne,
Tomáš.

  • Like 2

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.