Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[Konwój] Koło za kołem - Edycja 3 (Francja)


Recommended Posts

Na każdym serwerze jest jeden minus.

EU#1: Jest pełny(prawie, ale zaraz pewnie będzie)

EU#2: Wysoki ping(przed chwilą miałem 620 pingu)

US#1: Wysoki ping

dziwne ze masz wysoki ping, skoro obydwa: eu 1 i eu 2 stoja na fizycznie tym samym serwerze dedykowanym

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za udział w konwoju! Jesteście niesamowici :D Dziękuję spedycjom EAGLES Polska, VectrixTrans, HDS Gaming, European Transport Group, Venom Logistic, Rotex Logistic oraz BlueTrans za pojawienie się na evencie. Dziękuję również WASYLOWI i VODCE za ochranianie konwoju :) Atmosfera była bardzo przyjemna, a wszyscy gracze zachowywali kulturę. 

 

W konwoju brało udział ponad 100 graczy, a to oznacza, że 1/20 graczy na serwerze jechała w ,,Kole za kołem" :D

 

Na pamiątkę zostawiam trochę screenów. Dzięki jeszcze raz!

 

EkM7uob.jpg

 

Ytv8hSF.jpg

 

6MYfzrf.jpg

 

5cbqCCU.jpg

 

UFndrn1.jpg

 

5GeZu8L.jpg

 

dW7NSFT.jpg

 

CzMlndH.jpg

 

VRamn4H.jpg

 

Hq2sLeu.jpg

 

7FK9qkE.jpg

 

kcVm1wL.jpg

 

E0bO02G.jpg

 

mxfjiph.jpg

 

4LpsOjf.jpg

  • Upvote 3
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Alee wiocha xD Tylko ja jak choinka wygladam :) Ale konwoj bardzo ładnie ci wyszedł, Moje SS sa na http://hvpolska.cba.pl/index.php?topic=30.msg103#new

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej wszystkim!

 

Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich kierowców, którzy wzięli udział w 3 edycji ,,Koła za kołem" o przetrząśnięcie swoich archiwów i poszukanie screenów lub filmów, na których widać liczbę graczy biorących udział w konwoju. Chcę wpisać nasz konwój do rekordów ETS2MP (KLIK). Obecny rekord wynosi 49 uczestników, a to oznacza, że pobiliśmy go ponad dwukrotnie! Znalazłem jedno nagranie, na którym widać przejazd 70 kierowców, ale każdy wie, że było nas dużo więcej :) Oczywiście już w tej chwili kwalifikujemy się do rekordu, ale żeby widniał tam jak najdłużej potrzebujemy dowodów na to, że że ponad 100 kierowców bawiło się wspólnie w jednym momencie!

 

Jeżeli macie jakieś screeny z początku konwoju, gdzie ustawialiśmy się na parkingu przed Lyon (najlepiej z włączonym TAB'em pokazującym liczbę graczy) lub filmy do proszę o zgłaszanie się do mnie na PW lub wstawianie dowodów w tym wątku. 

 

Z góry dzięki! :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.