Jump to content

Kaganiec 89


DxTrax

Recommended Posts

Siemka, czy na serwerach jest kaganiec na 89? (jak to jest w realu) bo wkurwi@ mnie jak dzieciaki cisną i walą w Ciebie z całym impetem bo nie wyhamował na czerwonym ze 130 do 0... nic w tym dziwnego, kolejny przykład ścinanie zakrętów, przy ponad 100km/h nie ma możliwości pokonać zakręt mieszcząc się na swoim pasie, skutek jest taki że wpier...d@la się taki idiota na czołówkę co kończy się uszkodzeniami 100%, unieruchomieniem pojazdu stratach w ładunku itd. ... kolejne straty, kolejna kasa wywalona w błoto, ale najgorsze jest to, że psuje to zabawę... 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak zgadzam się z tymi FPSami, sprzęt mam raczej dobry, nie mam problemu z FPS'ami i Lagami :)

 

Tak to wygląda:

Płyta główna: ASRock 970 Extreme3

Procesor: AMD  FX8350 Eight-Core 4.0 GHz OC 16MB

Chłodzenie procka: AAB Cooling Super Silent P6 PWM

Grafika: Sapphire Radeon HD7850 2GB (DDR5) 256bit Lite OC

RAM: Patriot 2 x 8GB ViperX CL10 (DDR3)

HD: WD 1TB 

Zasilacz: BeQuiet BQT L8-CM-730W

Obudowa: ZALMAN Z 11+

Kierownica: Logitech G27 Racing Wheel

Internet: 40 MB

Link to comment
Share on other sites

Nie musiałem i nie miałem zamiaru się chwalić, nie chciało mi się pisać więc po prostu zrobiłem to na zasadzie Ctrl+C, Ctrl+V z mojej, że tak to nazwę stronki ;P 
A co do obudowy, to jak najbardziej odprowadzenie ciepła i doprowadzenie chłodnego powietrza jest dość istotne... ;D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Coś w tym jest. Dziś z kumplem zagraliśmny razem w MP i też go dopaść nie mogłem a oboje na tempomacie 90. Nie używamy żadnych innych dziwnych dodatków. Miał lepszy ping na necie i szedł, kiedy mnie zamulało lekko. Inna sprawa że ja miałem 600 KM i 25 ton a on miał 680 KM i 9 ton więc każde wzniesienie i już byłem z tyłu.

Link to comment
Share on other sites

To nie rozumiem, kilkakrotnie jadąc 90 zostałem wyprzedzony jakbym stał w miejscu :( dlatego postanowiłem wyżalić się na forum :)

Nie zgodzę się. Owszem, znajdą się osoby, które używają ów programu, ale sam z doświadczenia wiem, że można dogonić kogoś na dłuższej trasie (nie w ciągu kilku sekund, a kilku minut) jadąc maksymalne 90km/h.

To chyba świadczy ze ktoś używał czitu bo bez czita to aż tak tego nie widać.


76561198062811172.pngAddFriend.png 76561198062811172.png4640170664.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nie prawda. Sytuacja wygląda następująco.

Jadąc 90km/h cały czas na gazie czasami doganiałem kogoś baaaardzo powoli (1klatke czy jak to tam się nazywa w grze) lub ktoś mnie doganiał.

Sytuacja wygląda tak, że po zmianie na kamerę 2 czyli widok z tyłu zestawu sytuacja się zmienia i ja uciekam od tego co mnie goni.

 

Wychodzi na to, że będąc/jadąc w kabinie jedzie się wolniej niż jadąc na kamerze 2.

Mówię serio, sami sprawdźcie.

Grają tu też włączane lusterka klawiszem f2, one także spowalniają grę i możemy jechać wolniej przez co można nas dogonić.

Chodzi tutaj chyba o sprzęt i internet.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

FPSy mają znaczenie. W kabinie jest ich najmniej bo musi nam wyrenderować ładny interior oraz kamerki w lusterkach, kamera 2 da nam wiecej fpsów bo nie trzeba renderować interioru (wnetrza kabiny.

Przedstawię jak to u mnie wyqląda.

Jak jadę na kamerce 1 (z kabiny) z lusterkami (te standardowe) oraz prawe z F2 z wlaczonymi swiatlami to mam z 15 FPS.

Jak jadę na kamerce 6 (z nad asfaltu) bez lusterek (ani tych z qry ani z F2) bez swiatel to mam nawet i 100 FPS

kamerka 6 nie renderuje nam ani wnetrza, ani swiata z lusterek ani nawet samej ciezarowki i naczepy wiec daje najwicej FPS.

Co zabiera FPSy:

- interior (kamerka 1)

- lusterka (te w aucie z kamerki 1, ale również te z F2 [1 lusterko mniej zabiera niż oba])

- światła (te zwykle co włączają te odblaski i podświetloną deskę rozdzielczą oraz te normalne do jazdy nie ma znaczenia bo zabierają u mnie tyle samo)

- TAB

qram na kamerce 6 dlateqo, w dzien bez świateł, jak mijam ludzi to z lusterkami a tak to bez i TAB bez potrzeby tez nie włączam. Mam skalowanie na 75%, mniej nie polecam bo to tak wyqląda, że nie wyqląda, a poza tym u mnie nie bylo roznicy w FPSach miedzy 75% a 50% (a na 50 to wyqlądało trochę paskudniej). :D

Wszystko na Niskie ustawienia lub wyłączone jak się da. :P

forum.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.