Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pukuwer w trasie


Pukuwer

Recommended Posts


Trasa Węgry - Włochy ( Szeged - Venezia )

i Scania w nowym malowaniu i z mocniejszym silnikiem :D

Po wyjeździe z miasta zatrzymałem się na parkingu, bo zbliżała się pauza, a na firmie nie mogłem zostać
05svwnQ.jpg?1

Pod wieczór wyruszyłem w dalszą trasę

yuVbQ4w.jpg?1SmK75kZ.jpg?1

Pusta droga... Nikogo nie ma... :( 
jrKkbth.png?1

Trzeba było zatankować bo sucho

4HvYlBX.jpg?1

Już we Włoszech. Pierwsze bramki 

mKueH2p.jpg?1

I Venezia... no nie do końca słoneczna :D

ZC3NsQh.png?1

Zaparkowane. Rano rozładują, a ja skoczę na pizze.  :ph34r: 
XSoxAsX.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...


Przez moje lenistwo dawno nic nie wrzucałem, ale pora odświeżyć temat :D

13.09.2015

13:11 czasu realnego (22:21 w grze) zaczynam moją najdłuższą trasę

phlfKsn.png?1

2h wcześniej już miałem swój ładunek, ale że niedziela i nikomu się pracować nie chcę, to załatwienie formalności trochę trwało

Gz5h2sy.jpg?1

Z Olsztyna wyruszyłem gdy już się ściemniło

8LhUL5X.jpg?1
xhjcEyq.jpg?1

Nad ranem gdy opuszczałem Słowację zaczęło ostro lać 

hJFclTO.jpg?1

Szybko się przejaśniło jednak nie oznaczało to, że dalsza podróż będzie przyjemna. Na Węgrzech masa imigrantów blokowała drogi w związku z czym policja kierowała mnie na coraz to nowsze objazdy...

ROYDawM.jpg?1

Na granicy ponad godzina opóźnienia. Wiadomo przez co, a raczej przez kogo. Na szczęście tabliczka " Poland " za przednią szybą szybko zniechęcała nieproszonych gości przed próbą przejechania się ze mną (niby nie ma gdzie się schować, ale oni potrafią wszystko)  :D

0rmYsnE.jpg?1

Włochy... I w końcu trafiłem na ładną pogodę, ale to praca nie wakacje   :unsure: 

C7OfYWv.jpg?1

Francja i ciągłe autostrady. Tempomacik i jakoś się jedzie :D

ulQaoxu.jpg?1

tylko te bramki...

wUX1Azh.jpg?1

Hotel w Calais. Trzeba było odpocząć 

5Ez9yng.jpg?1

Niestety po przerwie w Calais były jakieś problemy z serwerami więc trasę dokończyłem poza multiplayerem

Nocna jazda zawsze spoko :D

bqUZOCj.jpg?1

A tu Holandia

0F22UYT.jpg?1
QAper6c.jpg?1
8W0Wfes.jpg?1

Tankowanie w Groningen

M13vFFc.jpg?1

Rostock - Szczecin trzeba było trochę nadgonić

sTOoD3A.jpg?1

Gdzie sztuczna inteligencja tam rozpierdol - wiadomo :D

PBSdLcW.jpg?1

I można powiedzieć że ostatnia prosta

XgsJLtU.jpg?1

19:16 czasu realnego i koniec mojej podróży

L5YCeJ9.jpg?1
Dziękuję za uwagę :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...



Przed południem w porcie w Norwegii. Zabrałem kontener na Oslo. Chciałem szybko uwinąć się z robotą by zdążyć na mecz, a trochę do przejechania było.

IXBNfg4.jpg?1

Przerwa na stacji. Chciałem kupić jakieś ładne proporczyki, ale nie mieli. :(

R4m6iCN.jpg?1

Port na kontenery w Oslo.Tyle jeżdżę po Skandynawii, a pierwszy raz w nim byłem. :D Pora się tego pozbyć.

25bTV3Q.jpg?1

Później zabrałem puste palety na Szczecin. Lekko nie było, ale Scania da rade. :D

ayEbM51.jpg?1

W Szczecinie w garażu zmieniłem koła i zabrałem mąkę do Malmo. Znowu 20 ton. Śpieszyłem się więc fota tylko z cofania.

jHXjVOT.jpg?1

Z Malmo do Vaxjo. Znowu Ika. :D

uar0AJT.jpg?1

I wieczór w Danii, na parkingu, przy meczu... Polska wygrała, jedziemy na euro, można świętować :D

eKVjVK6.jpg?1


 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...


Dawno tu nie gościłem, ale niestety przez problemy z obecnym sprzętem i przez niekompetencję sklepu który miał mi dostarczyć nowy jakoś nie myślałem o robieniu relacji :(
Wstawiam parę marnej jakości zdjęć, ale jak pisałem wyżej... :D

Po przejściu na nową wersję gry obudziłem się w Szczecinie. Zazwyczaj z bazy jadę na Skandynawie i tak było też tym razem. Ruszyłem więc na Szwecję, a konkretnie do miasta Vaxjo. Śpieszyłem się na prom więc pierwsze zdjęcia dopiero gdy postawiłem oponę na szwedzkiej ziemi :D
AfJSLd0.jpg?1

Było dosyć późno, coś po 2 w nocy więc ruchu na drogach praktycznie nie było, ale za to konkretnie lało.

AIMrW9z.jpg?1

ucIKwu2.jpg?1

Przed 6 dotarłem na wyznaczone miejsce. Chwilę później pojawili się jacyś pracownicy. Zagadałem co i jak, wycofałem i już sprawdzałem co mam jeszcze na dziś zaplanowane...

oniT46E.jpg?1

... a trafiła mi się trasa do Oslo. Nie tracąc czasu ruszyłem w drogę.

bDvSsKl.jpg?1

Tym razem miałem dużo czasu więc postanowiłem sprawdzić jakieś boczne dróżki przez zadupia. Niestety szybciej nie byłem. :P

dcimIAo.jpg?1

PCquBb1.jpg?1

Z Oslo kazali mi zabrać pustą firanke i załadować ją w Szczecinie. Tak też zrobiłem, a po załadunku zaparkowałem na bazie i pojechałem do domu, bo ruszać w trasę miałem dopiero jutro.

Wstaje o 10, patrzę przez okno a tu... biało. Zebrałem się i ruszyłem na bazę. Niestety nikt mi Scanii nie nagrzał :D

RgYCoaP.jpg?1

Piękny początek dnia... Dobrze że nie ruszałem wcześnie rano, to chociaż drogi ładnie odśnieżone.

Sjo8nXg.jpg?1

Czekam na prom. 5 godzin rejsu i chwila jazdy na rozładunek w Malmo

2IBXdUm.jpg?1

A z Malmo zabrałem jakieś kable do Hanoweru. Tylko jedno zdjęcie, bo pogoda beznadziejna, a i robić się już nie chciało. :D

MZEsb1T.jpg?1

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...


Dobry. Dziś uboga relacja, a w zasadzie pare zdjęć. Bez śniegu, bo jakoś tak się roztopił :D

Zaczynamy kursem w barwach DPD. Trasa Piła - Trelleborg. Szybkie zakupy w lidlu i jazda bo czas goni :D

opey0v1.jpg?1

Niestety ujechałem kawałek i musiałem zajechać na serwis. Trochę mi tam zeszło i wyjeżdżałem gdy słońce już zachodziło.

q8lRklg.jpg?1

No to do portu trzeba będzie jechać nocą. Fota strzelona w okolicach Koszalina.

WTFSGjP.png?1

Wyjazd z portu w Trelleborgu. Na szczęście rozładunek miałem przy samym porcie więc nie musiałem pchać się do miasta, a zbliżały się godziny szczytu.

eZq2xCZ.jpg?1

Z wiochy w okolicy portu zabrałem kolejny ładunek. Znowu do Piły.

mThQY9e.jpg?1

Zjazd na małą farmę. Miałem zostawić tu część ładunku. Mało brakowało a rozjechałbym im kurczaka :o

dWIJlVJ.jpg?1

Z serii: gdzie ja wjechałem

MuXCIXj.jpg?1

Ponownie Koszalin i tym razem światła przytrzymały

zqhlPc3.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.