Jump to content

Pravidla TruckersMP


Darrvi

Recommended Posts

Jako nechci být nezdvořilí ale tyhle nový upravený pravidla mi nějak moc nevyhovují

přijde mi to jako herní komunismus  vůči hráčům na serveru takhle je omezovat a

omezovat lidi který se díky funny komplikacím proslavili na youtube nebo třeba twitchi

a dle mích zkušeností věřím že TruckersMP Komunita už vůči těmhle pravidlům brzy zanikne

Přijde mi to jako omezování osobní svobody a práv lidí komunity.

Vemte si že díky téhle změně mužete prijít o spoustu hráčů.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím , 

 

Docela by mě zajímalo , co ti na pravidlech TruckersMP vadí , myslím si , že by ses k tomu měl nějak více vyjádřit , také bych zde rád chtěl  podotknout , jestliže se ti nelíbí styl pravidel , jaký zde je , proč to zde navštěvuješ ? 

 

Za mě si myslím , že pravidla jsou jasně dána na to , aby se dodržovala a také aby dokázala udržet danou komunitu .. 

Toť vše 

 

S přátelským pozdravem

 -----Dark_Owl-----

 

Člen TruckersMP

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [ CAST ] Darrvi [ CZ ] said:

Zkrátka bylo mi řečeno že pravidla jsou ode dneška přísnější než kdy předtím

Aha , tak proto to hned řešíš zde?? Však ti někdo mohl říci něco , co ani není pravda  doporučuji si to nejdříve ověřit , a pak zde mluvit o přísnosti pravidel :) 

 

 

Myslím ,si , že asi už zde není co řešit  :(

 

S přátelským pozdravem 

-----Dark_Owl----- 

 

Člen TruckersMP 

Link to comment
Share on other sites

Zdravím !

 

"Jen aby se nešířily falešné informace - napr. ban za porušování rychlosti samozřejmě nebude. Toto platí pouze v případech, kdy se něco stane, a bude se přednostně rozhodovat na základě silničních pravidel. Bude to fungovat tak nějak pořád stejně, jen jsme to přidali do pravidel, aby to bylo všem jasné" .. "Jezdit rychle můžeš, jen nesmíš nikoho ohrožovat. To platí pro značky přednosti, semafory apod."

 

 

S pozdravem,

 

Dominik (iFlufy)

TruckersMP Support 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ahoj,

 

prosím, neoháněj se slovy jako "komunismus", tohle pravidlo s tím nemá ani zdaleka nic společného. :)

Uveďme si takový příklad. Kdybychom se neměli podle tebe řídit platnými zákony a někdo by tě vyboural kvůli tomu, že jel na červenou, byla by to bez tohoto pravidla tvoje chyba. To si asi nepřeješ, viď? Kvůli tomu bylo právě toto pravidlo přidané a jak už bylo vysvětleno výše, platilo celou dobu. Nyní jsme ho jen dopsali do pravidel, jelikož tam má svoje místo.
 

Jelikož se ale spíš jednalo o otázku, která byla vyřešená, a později se to proměnilo v off-topic, uzavírám toto téma.

Také pokud s něčím nesouhlasíš, doporučuji ti nás kontaktovat skrz feedback systém. Jak na to najdeš v tomto článku: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/25

 

// Uzamčeno a přesunuto do Archivu

  • Upvote 1
  • HaulieLove 1

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.