Jump to content

01.06| KONWÓJ MIĘDZYFIRMOWY | TRANSPORTMANIA "MAŁE I DUŻE DZIECKO"

xxxpromexxx
 Share

Recommended Posts

Firma na licencji Transportmania  chciałaby zaprosić na konwój Miedzy Firmowy pod tytułem "MAŁE I DUŻE DZIECKO"  dnia 01.06. 2019. Firmy które są zainteresowane proszę zgłosić się do szefa Jerzego lub Prome. Zgłaszać można się przez naszą stronę https://transportmania.site123.me/ 

Informacje o Konwoju MIĘDZYFIRMOWYM 

Zbiórka:

Start: 

KONIEC: 

Serwer: będzie podany 15.05

Firmy które biorą udział:

1. Spa Trans 

2. TRANSPORTMANIA

3. RK SPEDITION

Regulamin Konwoju
1. Podczas konwoju utrzymujemy bezpieczny dystans między graczami.
2. Podczas konwoju nie wyprzedzamy siebie nawzajem.
3. Na bramkach stajemy się na dwóch skrajnych i na przemian. (Jeden z lewej drugi z prawej itd ...)
4. Podczas konwoju nie używamy sygnału ostrzegawczego.(NIE DOTYCZY PILOTÓW)
5. Maksymalna prędkość na autostradzie wynosi maksymalnie 90 km / h, landówka 60 km
6. Odstęp, który należy zachować od zestawu przed nami wynosi minimum 150 m,
7. Nie wyprzedzamy się na bez zgody pilota prowadzącego,
8. Na Discordzie cisza w czasie konwoju,
9. Na miejscu należy wstawić się z zatankowanym i naprawionym
10. Naczepę - / Firanka  /   towar do 10T     
11. Ciągnik z silnikiem o mocy minimum 500 KM  
12. Słuchamy dokładnie przesył organizatorów konwoju  
13. Głos ma Organizatorzy konwoju oraz Piloci

Mapka z ustawieniami firmy zostaną wrzucona do 15 Maja.

Witam @xxxpromexxx

Dziękujemy za tworzenie nowych konwojów, a także wątków dot. danej imprezy.

Nestety na tą chwilę zmuszony jestem odrzucić Państwa wątek, ponieważ nie jest on zgodny z Regulaminem.

Mianowicie:

Zasady działu Imprezy i Konwoje

• O formacie decyduje organizator i autor wątku.
  • Jedynie wątki dotyczące dużych imprez oraz konwoju w których uczestniczyć będą przynajmniej 3 różne spedycje* mogą być publikowane w dziale Imprezy i Konwoje. Możliwe są wyjątki, w tym celu skontaktuj się z Kap.
  • Każdy konwój ma zawierać informację czy jest "otwarty/zamknięty" dla graczy niezrzeszonych.

*Spedycją jest firma posiadająca zaakceptowany wątek w działe Firm (zasada wchodzi w życie z dniem 1 grudnia 2015)

Wiem, że Twoja firma, która została przez Ciebie wspomniana w wątku jest firmą, ale z racji tego, że Twoja firma jak i druga, której nazwy pojawiły się w wątku nie posiadają wątku w dziale Firm, nie są one uznawane za Spedycję.

Regulamin mówi o tym, że aby móc założyć wątek dot. imprezy, muszą w niej uczestniczyć przynajmniej 3 spedycję, a jak na tą chwilę widnieję tam tylko jedna.

Mam nadzieję, że jest to dla Ciebie zrozumiałem i dostosujesz się następnym razem do panujących w naszym dziale zasad.

Pozdrawiam

JJay

// Odrzucam / Zamykam i przenoszę do Kosza

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

• JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.