Jump to content
  • 0

Bir Konu ile İlgili Yardim

Guest

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

• 2

@Serdar-Albayrak55 Eğer hesabını wot'a bağladıysan save edit yaparak plakanı değiştiremezsin. Save editle plaka değiştirmek istiyorsan wot'a websitesi üzerinden giriş yapıp profile customization seçeneğine gel plakalar kısmından select country altında bastığında ülkeler çıkar en üstte game default seçeneğine tıkla kayıt et. Sonra save editten ayarla istediğin plakayı. Eğer wot'ta yapacaksan dediğim yerde game default yerine istediğin ülkeyi seçebilirsin. Eğer ki forum üzerinde profilinde ki plakayı diyorsan 1-2 saat beklemen gerekir anca güncelliyor. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

• True Story 1

RequieB

Game Moderator of the Year 2018 

• 0

Bunlari yaptim benim demek isteğim şey bu Truck Mpde Plaka  varya  o plakayi nasil deyistirecez  benim bildiğim word of truck deyişce oda deyişmesi lazim

• 0

@Serdar-Albayrak55 Normalde değişmesi lazım ama istersen oyuna girişte bağladığın profili bir daha kontrol et eğer olmazsa nasıl çözümlenir bilgim yok malesef en fazla bu kadar yardım edebilirim.

RequieB

• 0

Hatirladiğim kadariyla word of truck dan bir  kod veriyor ve o kodu truck mp ye yazdimi geliyordu bu plaka işte o kod yeri nerde  

• 0

İlk defa senden duyuyorum ben sitede değişince direk mp'de de değişiyordu. Gerçi artık save editli plaka kullanıyorum. Eğer bilen biri çıkmazsa ticket atmayı dene yada Türk supportlardan birine yaz öyle yardım almayı dene istersen

• Like 1

RequieB

• 0

Bu siteye ilk kayitda oyle yapiyordu cok iyi hatirliyorum  hata word of truck kod veriyor siteye eklemek icin ama truck mp sitesi üzerinde o yer nerde 

• 0

Merhaba, 

Gerekli cevap Requieb tarafından verildi, eğer karşılaştığınız bir sorun varsa görsel paylaşır mısınız? Plakanızı ayarladıktan 3 4 saat sonra hesabınızla senkronize olacaktır. Biraz beklemeniz gerekiyor.

Sormak istediğiniz başka bir şey var mı? Anlayışınız için teşekkürler. 

Saygılarımla,

Phonyang

• 0
16 minutes ago, Phonyang said:

Gerekli cevap Requieb tarafından verildi, eğer karşılaştığınız bir sorun varsa görsel paylaşır mısınız? Plakanızı ayarladıktan 3 4 saat sonra hesabınızla senkronize olacaktır. Biraz beklemeniz gerekiyor.

Sormak istediğiniz başka bir şey var mı? Anlayışınız için teşekkürler. 

3 4 saat degil tam 3 gün geçti hale  senkronize olmadi

• 0
10 minutes ago, Serdar-Albayrak55 said:

1dk  şimdi fotoraflari atiyorum

b4997e926f3.png

Sorun Bu

Merhaba,

Yukarıdaki konuşmada oyun içi plaka sorunu yaşadığını düşünmüştüm, dediğim gibi yine de beklemen lazım. World of trucks senkronizasyonu uzun sürüyor. Kesin bir süre veya tarih veremeyiz.

Sormak istediğiniz başka bir şey varmı?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.