Jump to content
  • 0

ETRC Etkinliği Hakkında

Andromeda320

Question

Selamlar,

Konuyu yanlış yere açtıysam affola. Bir sorum olacak. ETRCargo etkinliğinde 10 dorse taşıma kısmını yaptım ve bitti ama 5 farklı destinasyona taşıyınca olan kısmı bitirdikten sonra fark ettim. Dorse taşıma sayısı olan 10 limitini bitirmiş olmama rağmen farklı destinasyonlara da taşımaya devam etsem o 5 farklı destinasyona taşıma ödülünü de alır mıyım ? 

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
1 minute ago, Sloriwerandre said:

İngilizce mesajı yeni okudum teşekkürler, doğru anladıysam. Farklı destinasyon görevi ve 10 dorse taşıma görevi birbirinden farklı şeyler ve 10 dorse taşımama rağmen yeni destinasyon çıktığında taşımaya devam edersem different destination kısmına işleyecek öyle mi? 

Eğer 10 Dorse Taşıma Olayını Yeni Tamamladıysanız Orası Zaten 1/5 Olmuştur Onu 5/5 Yapmak İçin 3 Günde Bir Yenilenecek Olan Şehirlere Götürmeniz Gerekli.

https://worldoftrucks.com/en/ Buradan Tarihlere Baka Bilirsiniz.

Saygılarımla 

~ YunusD ~ 

• Like 1

YunusD

KızılTürk™ VTC Owner

1797634707_role_VeteranIV(1).webp.4e3c404c0e5f76900e725c8f26fa929f.webp

~ YunusD Yotube ~  ,   ~ YunusD Steam ~   ,   ~ World Of Trucks ~  ,  ~ KızılTürk™ VTC ~

• 1

Merhabalar @Sloriwerandre 

Buradaki Görevi Yapmanız İçin 3 Günde Bir Değişen Şehirlere Sadece Bir Yük Götürmeniz Gerekmekte. Yaptığınız Taktirde Buradaki Görev Tamamlanmış Olur.

unknown.png

Saygılarımlar

~ YunusD ~

• Upvote 1

YunusD

KızılTürk™ VTC Owner

1797634707_role_VeteranIV(1).webp.4e3c404c0e5f76900e725c8f26fa929f.webp

~ YunusD Yotube ~  ,   ~ YunusD Steam ~   ,   ~ World Of Trucks ~  ,  ~ KızılTürk™ VTC ~

• 0
59 minutes ago, YunusD said:

Merhabalar @Sloriwerandre 

Buradaki Görevi Yapmanız İçin 3 Günde Bir Değişen Şehirlere Sadece Bir Yük Götürmeniz Gerekmekte. Yaptığınız Taktirde Buradaki Görev Tamamlanmış Olur.

unknown.png

Saygılarımlar

~ YunusD ~

@YunusD İngilizce mesajı yeni okudum teşekkürler, doğru anladıysam. Farklı destinasyon görevi ve 10 dorse taşıma görevi birbirinden farklı şeyler ve 10 dorse taşımama rağmen yeni destinasyon çıktığında taşımaya devam edersem different destination kısmına işleyecek öyle mi? 

Gönderdiğin sayfa bende:

Different ETR Cargo Trailers:10/10

Different destination: 2/5

Şeklinde

• 0

Merhaba @Sloriwerandre,

Verilen cevaplar sizin için yeterli oldu mu? Başka sormak istediğiniz var mı?

Lütfen bize bildirin!

Mesajınızı bekliyorum.

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Trial Support

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Selamlar,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla

[TR] SkortiL

TruckersMP Trial Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.