Jump to content

Problem z konfiguracją Kierownicy Logitech G29


Arco PL/ENG

Recommended Posts

Witam 

 

Kupiłem kierownicę Logitech. Problem pojawia w gdy po odpaleniu ciężarówki sama mi "gazuje" nie mam wciśniętego pedału gazu ani nic . Robiłem wszystko tak jak jest w poradnikach ale bez żadnego efektu niżej załączam zdjęcie moich ustawień

 

https://imgur.com/grYdYm3

 

Liczę na waszą pomoc 

 

Pozdrawiam Arco PL/ENG

Link to comment
Share on other sites

Podpinam się, mam ten sam problem i początkowo w sumie myślałem ze jakiś wadliwy model mam, ale widzę ze nie jestem sam.

Aczkolwiek najczęściej mam ten problem gdy za długo latam na kamerze 0.

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

W kierownicy G27 mam tak, że po uruchomieniu gry muszę co najmniej raz wcisnąć każdy pedał do dechy aby go "skalibrować". Nie wiem niestety jak to jest w G29, ale czy problem występuje permanentnie czy po wciśnięciu ustępuje czy dzieje się coś innego?

Zastanawiam się dlaczego masz ustawioną martwą strefę na maksimum, to oznacza nie mniej nie więcej zero-jedynkowe działanie pedału co przy odwróconej osi może dawać taki efekt.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.