Jump to content

Konkurs na zdjęcie miesiąca - Kwiecień 2019


Recommended Posts

konkursdraft1.png

 

Witajcie!

 

O co chodzi w tym konkursie?

Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Team dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

 

Jak to działa?

Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie

 

 

Zasady:

 

  1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika
  2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie
  3. Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. 
  4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 
  5. Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP) [dopuszczamy wyjątki w zależności jak zdjęcie jest wykonane, jeśli chcesz wstawic zdjecie które nie spełnia tych wymagań rozdzielczości napisz do mnie prywatna wiadomość a ja je wtedy sprawdzę i powiem czy moze brać udział]
  6. Lista zwycięzców będzie opublikowana maksymalnie 4 dni od zakończenia konkursu

 

W tym miesiącu nie ma określonego tematu!! Zdjęcia dowolne 

 

W tym miesiącu konkurs zakończy się 29 Kwietnia o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.

Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku (klik)

 

Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj - 

 

Powodzenia dla wszystkich!

TruckersMP Team

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.