Jump to content

Zwycięzcy Konkursu na zdjęcie miesiąca - Marzec 2019


Recommended Posts

truckersmp-logo.png

Witajcie

Wszystkie nadesłane zdjęcia były naprawdę ładne, walka o miejsca w Top 3 była wyrównana.W konkursie wzięło udział 22 osób. Zostały wybrane 3 najlepsze zdjęcia, oto one:

 

1 Miejsce

ets2-20190316-192851-00.png

Wykonane przez:  @[GTW] PapaMobile

 

2 Miejsce

79SOAng.png

Wykonane przez: @[BTS] Duch

 

3 Miejsce

1opsxM0.jpg

Wykonane przez: @Spat91

 

 

Zwycięzcom gratulujemy!

Zdjęcia zwycięzców zostaną tłem na officjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku - LINK

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na zdjęcie miesiąca. Do zobaczenia w przyszłym miesiącu z waszymi fotkami! 

 

Konkurs Kwietniowy-  

 

Pozdrawiamy TruckersMP Team

  • Like 2
  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

Gratki @[GTW] PapaMobile @[BTS] Duch @Spat91. Pinkne <3 

  • Thanks 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Szifter said:

Widać układy kto ma wygrać trzymają się dobrze ;)

 

Zdjęcie z 1 miejsca nawet nie powinno być na podium, tylko zdjęcie z trzeciego miejsca.

 

Jest to tylko twoja subiektywna opinia. Każdy ma swój gust. Po zakończeniu konkursu każdy z polskiego Teamu głosuje które zdjęcia mu się najbardziej podoba i na które miejsce by je umieścił. Wszystkie 3 zdjęcia zostały wybrane przez Polski team, a dokładniej mówiąc przez 11 osób które podały mi swoje typy najlepszych zdjęć. Ja sam nie wybieram najlepszych zdjęć tylko Cały lub większość Polskiego teamu.

 

Nie będę podawał punktacji kto ile dostał i od kogo ze względu aby nikt nie poczuł się urażony ze jego zdjęcie nie dostało żadnego punktu albo dostało bardzo mało.

  • True Story 4
Link to comment
Share on other sites

@Szifter nie mam pojęcia dlaczego uważasz, że w tym konkursie są jakieś układy kto ma wygrać. Cieszę się, że podoba Ci się mój screen jednak jak widać jeszcze trochę muszę się postarać, aby zająć miejsce pierwsze. Nie jest rzeczą łatwą ustawić kilka zestawów  równo co do minimetr-a oraz złapać taką perspektywą  jaką złapał właśnie kolega @[GTW] PapaMobile za co jego screen został wybrany jako najlepszy. Mi nie pozostaję nic innego jak tylko to moje 3 miejsce przyjąć na klatę,a w kolejnej edycji trochę bardziej się postarać i bawić się dalej :) 

Pozdrawiam :)

  • HaulieLove 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/4/2019 at 1:11 PM, Szifter said:

Widać układy kto ma wygrać trzymają się dobrze ;)

 

Zdjęcie z 1 miejsca nawet nie powinno być na podium, tylko zdjęcie z trzeciego miejsca.

Ach ten ból dupy... Zwycięzcy są wyłaniani przez ilość polubień i wybór moderacji. Tak więc zamiast płakać, może postaraj się bardziej ze zdjęciami? (Jakość, miejsce, oświetlenie itd.) Ja to traktuje jako czystą zabawę, już od pół roku wrzucam jakieś zdjęcia. Nigdy mi się nie udało, ale nie mam bólu tyłka co miesiąc z tego powodu. No i nie zauważyłem żeby co miesiąc były te same osoby na podium. Tak czy siak, wszystkie 3 zdjęcia są prezentowane na fb, więc kolejność miejsc nie ma aż takiego znaczenia

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.