Jump to content

ATS ve ETS2 için Kapalı Beta Testi


Guest LIGHTOFGOD

Recommended Posts

Guest LIGHTOFGOD

Merhaba;

 

1.35 güncellemesini, sizlere sunabilmemiz için daha birçok işimiz var ancak biz işimizin önemli bir kısmını tamamladığımızı sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu haftadan itibaren hem ATS için hem de ETS2 için kapalı beta testlerinin başladığını sizlere söylemek istiyoruz.
 

Testerlarımız, oyuna yeni gelen özellikleri test etmek için gerçekten büyük bir özveri gösteriyorlar ama şimdi bu özellikleri test etmek için daha fazla kişiye ihtiyacımız var. Topluluğumuzda bulunan önemli kişilere 1.35 güncellemesini test etmeleri için özel indirme linkleri gönderdik. Bu adım bizim dış dünyaya açılmamızda oldukça büyük bir adımdı. Birkaç hafta sonra ise ikinci adımımıza geçeceğiz ve daha büyük bir topluluğa daha fazla geri bildirim almak için için davetler göndereceğiz. Böylelikle herkes yeni versiyonun test sürüşünü gerçekleştirebilecek ve bunu yayınlayabilmemiz için bize özgüven sağlayacaktır.

 

Bu gün sizin de bildiğiniz gibi bir 1 Nisan ancak biz sizi gerçek olmayan hikayelerle sürpriz yapmak istemedik. Bunun yerine özveriyle çalışan beta testerlerimiz için bir teşekkür olarak ve kapalı betaya başlamamız nedeniyle bu videoyu hazırladık. Gönüllü olarak katılan testerlarımıza ve topluluğumuza teşekkür ediyoruz. Sizlere iyi eğlenceler diliyoruz! Açık testi 1 ay sonra yayınlamayı düşünüyoruz ve önümüzdeki haftalarda yeni özelliklerle ilgili yapılacak olan duyuruları beklemeye başlayabilirsiniz.

 

 

Original Post: 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.