Jump to content

Zhoršení Kvality serverů / Deterioration of Server Quality


Recommended Posts

Dobrý den,
Chci se spíš jen zeptat. V poslední době se mi zdá, že se zhoršila kvalita serveru. Hrají tam hodně lidi s vysokým pingem. Nejde mi nastavit stabilita návěsu, která je defaultně na max, tím hra ztrtáci na zábavě. když projedu 150 pravouhlou zatčku bez převrácení. Dál kickování za nesvícení. Omezení rychlosti.

bavil jsem se o tom s přáteli a shodli jsme se na tom, že před pár lety to bylo výrazně lepší. 
bylo by fajn kdyby jste se zaměřili na Simulator a ne Arkade. 

S pozdravem Jiří Novotný


ENG Google translate:

Hello,
I just want to ask. Recently, it seems to me that the quality of the server has deteriorated. A lot of people with high ping play there. It is not possible to set the stability of the trailer, which is by default max. when I pass 150 right angle without overturning. Keep kicking for unlit. Speed limit.

I talked to my friends about it and we agreed that it was a lot better a few years ago.
it would be nice if you focused on Simulator and not Arkade.

Yours sincerely, Jiří Novotný

Link to comment
Share on other sites

Ahoj Jirko,

Mám takový pocit, že omezení rychlosti je tam kvůli speedhackerům, tohle je první věc, co bych chtěl napsat, navíc si myslím, že 150km/h je už dostatečná rychlost. Kickování za nesvícení je tam kvůli zhoršené viditelnosti (když jedeš trasu Calais - Duisburg a někdo ti vjede do protisměru bez světel tak to moc příjemný není :D) A hodně lidí tam hraje s vysokým pingem proto, protože nebydlí v Evropě (Asie, Amerika) a nebo lidi se špatným internetem tam taky mají problém s internetovým připojením. Ale podle mě, když bydlíš v česku a máš alespoň net 10/1 tak horší ping než 150 nedostaneš. I já kdysi s 10/1 internetem jsem měl maximálně ~40 ping. Jinak to souhlasím, že by mohli nechat jen evropské servery, ale pojmenovat to třeba celosvětově a přidat jim nějáké "serverové body" do kontinentů jako je Asie nebo Amerika, pak by se podle mě problém s pingama vyřešil.

S přáním hezkého dne,
Tomáš.

  • Upvote 1

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

Zdravím @Jirriik94cz-G29,

 

Ako som ti odpovedal v Support lístku,tie pingy sú skadiaľ hráči pochádzajú (Rusko a Turecko napríklad majú každú dobu 100-300 ping ale nie všetci,ale mnoho áno,lebo servery sú Európske (Tuším že základňa je vo Francúzsku ale to si nie som celkom istý,tak nechcem klamať)). S tými svetlami,ako povedal @TomiikCZ , je to dostatočná rýchlosť a kvôli viditeľnosti . Pamätám si,keď s autom šlo jazdiť 180km/h+ a to sa fakt nedalo ovládať,pre mňa to bolo ťažké. Preto to je stanovené teraz na 150km/h a na EU1 serveri je nastavený max 110km/h pre reálných vodičov. 

 

 

Dúfam že na tvoje otázky bolo zodpovedané .

Daj mi prosím vedieť :) 

 

S pozdravom,

Dominik (iFlufy)

TruckersMP Support 

Link to comment
Share on other sites

Ve většině tady s Tomiikem souhlasím a pouze doplním nebo poupravím informace,

  1. To omezení maximální rychlosti je proto, že ve větší rychlosti se stává více nehod, takže tím zredukovali počet reportů denně, se speedhackem to nemá nic společného, jelikož omezovač ani ten v MP tomu hacku nezabrání.
  2. S těmi světly jak to podal Tomiik souhlasím a i se samotným zavedením této vymoženosti.
  3. S tím pingem souhlasím a pouze dodám jak si ten svůj můžeš zredukovat: Vypni všechny aplikace, takže poběží jen ETS a procesy pro chod PC, také aby ostatní zařízení nebyly připojeny k síti a druhá jednoduchá věc je povypínat nebo snížit nastavení v: Tab → Settings → General & Graphic.

To je za mě vše.

 

S pozdravem

//ASIR

  • Upvote 1

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

No já mívám ping okolo 30ti a když jedu s kamošema je to docela ok ale je tam hodně  ostatních hračui co se tam lagují. co se týče rychlosti 150 je dobry  tam mě vadí spíš že  to bere  občas  místa  které jsou mimo města jako město a zpomalí to tam na  80. co se týče nehod víc jich mám když jezdím 90 většinou se tam kolem mě někdo prolaguje ve 150ti a sejme mě. to svícení nevím. používánm ve dne to dení a  i když je ještě dalších pár hodin světlo chce to mít už rožlé v 16:00.

 

co se týče FPS s GTX 1070 16gb ram a I5

Link to comment
Share on other sites

Servery sú vo Francúzsku, a nie je to len tak jednoduché vytvoriť "body" na iných kontinentoch, pretože tieto servery by sa jednoznačne nezaplnili, a všetci by si aj tak radšej vybrali tie plné v Európe. Rýchlostný limit je kvôli tomu, že mnoho ľudí to hraje na klávesnici, alebo myške, pre nich je aj 150 veľa a spôsobujú veľa nehôd nebezpečnou jazdou, ale čo už s tým... jedine nahlasovať na webe. Osobne som nemal problém jazdiť s autom 180+ s volantom, ovládať sa to dalo, len musíte byť trochu zručnejší na diaľnici aj 220... Osobne nie som doteraz celkovo zmierený so zavedením obmedzovača, ale kvôli vetšine sme sa museli prispôsobiť. To že musíme používať svetlá na druhú stranu vnímam celkom pozitívne, aspoň sa tým predchádza ghost ridingu...

 

Aby som to zhrnul tak niekedy na servery hralo okolo 2000 ľudí, teraz je to už 4200, čo je viac než 2x toľko. Kvôli tomuto sa muselo prísť so zmenami, ktoré sa nemusia páčiť všetkým, ale predsa len v konečnom dôsledku sa tým zabráni niektorým nehodám...

Alis*

The best job is one you can play The Witcher 3 in - click

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Ahoj,

 

mluvíš o tom, že bychom se měli zaměřit spíše na simulaci. Pokud se ale nemýlím, kamiony neuvidíš ve světě jezdit 100+ km/h. ;)

To samé stabilita návěsu. Ta maximální povolená simuluje realitu, nemluvě o tom, že vyšší hodnoty se zneužívaly k převrácení návěsu ze země zpět na kola (bug hry).

A nesvícení? Za to jsou normálně pokuty, kicknutí ze hry je tedy adekvátní,

 

2 hours ago, Jirriik94cz-G29 said:

Hrají tam hodně lidi s vysokým pingem.

Jak přesně máme podle tebe vyřešit tohle? Co navrhuješ?

Jak psal @[LKW Tr.] Alis*, nemůžeme prostě vytvořit body na kontinentech "jen tak". Ty servery taky něco stojí, musí se vyřešit kvalitní "železo" a kvalitní "dodavatel". Dříve jsme měli takové servery, byly však velmi prázdné a to byl také důvod, proč byly zrušené.

 

Jinak co jsem si četl komentáře výše. Omezení rychlosti neomezuje cheaty. S těmi se dá taky dostat přes rychlostní limit, každopádně moc si tím nikdo nepomůže, když hned za chvíli dostane "ban". :)

Více o tom, proč jsme zavedli maximální rychlost, lze najít zde: https://truckersmp.com/blog/90

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

no nevim jestli je maximální hodnota realna možná tak ta střední určitě neprojedeš pravouhlou kzatáčku nebo křižovatku v 90ti ani autem pomalu nakladák by se  určitě převrátil to stejný s brzdama. jinak 150 nakladák nepojede to je fakt i když jsem teda jednou jel aute 130 po dálnici a předjeli mě  2 nákladáky (real). za svícení jsou pokuty ale zas  bych řekl že  když pojedeš a nikoho nepotkáš  kdo by ti dal pokutu tak ji nedostaneš. že se dá jezdit max 150 mě až tak nevadí ale  jak jsem psal jedu kolem města a tam je  limit 80 i když nejdsu vě mestě občas mě to spomali i na dalnici vedle města.

většinou jezdím 90 

Link to comment
Share on other sites

Řeknu to asi takhle, jestli máš fakt dobře promyšlený řešení nějakého problému nebo zlepšení požitku ze hry, můžeš to anglicky předvést zde: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/285-suggestions/

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

No, nevím, jak by měla souviset spolupráce s ETS se serverami, jedině tak, že by vznikl officiální multiplayer, ale podle mě se nic takového nechystá, ale asi v tomhle směru bude rozumnější se zeptat ShawnCZeka. Jinak jak psal kolega @ASIR [CZE], pokuď máš nějáký hodně dobrý nápad, i kdyby ho bylo těžké realizovat, zkus ho napsat a uvidíš...:) Přece jen, nic není nemožné... :D

status.png

                                           

Link to comment
Share on other sites

SCS párkrát naznačilo, že v rámci WoTr chtějí spustit vlastní multiplayer, ale pravděpodobně to bude na bázi jako třeba Spintires nebo Dirt, hráč vytvoří vlastní lobby a přizve tam hráče. (třeba max 16 hráčů)

 To je za mě k dotazu na oficiální multiplayer.

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Jirriik94cz-G29 said:

nazorná ukázka pingů :D a to tu neni ani moc lidí :D

Zdravím :--) 

Musíš to ale brát tak , že každý člen , co si takhle spustí multiplayer může hrát z jiné lokality ,tudíž tím pádem , když bude hrát někdo z Číny daný ping tomu odpovídá :) Jsou to evropské servery :p ... Toto fakt vypadá na Čínské hráče.

Viděl jsem dost lidí , kteří měli takto vysoký ping , ale vůbec nelagovali , to protože u nich tento ping je asi normální :D ,samozřejmě nezáleží jen na lagování..Když máš vysoký ping lagovat nemusíš ^^ 

Jak tady říkají kluci , co jsem četl , že raději vyčkejme času , jestli se toto někdy v budoucnu opraví.

 

Díky 

Přeji hezký zbytek dne ! 

----- Dark_Owl_----- 

 

Quote

aasd.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Pozor, lagování nemusí mít nic společného s lagy, jestliže ti to proskakuje mezi 30ms a 300ms tak u ostatních se budeš lagovat, ale jestliže máš stabilních 300, tak jenom ostatní tě vidí o 300ms později na místě, než reálně seš, s lagy to nemá moc co společného.

 

2032295431_role_GameModeratorLeader(1).p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.