Jump to content

Mapa Euro Truck Simulator 2


Recommended Posts

Wielkoformatowa mapa świata Euro Truck Simulator 2.

Autory: Kadziu, Vaiarek

 Wymiary: 9680x7370


O5y1LsB.png


Link do pełnego rozmiaru: KLIK


Mapa powstała w wyniku modyfikacji dzieła Kadzia na prośbę jednego z graczy :) Idealna dla osób grających w ETS2MP i posiadających 2 monitory. Zapraszam do pobierania ;)

  • Upvote 6
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Może być wykorzystana przez developerów jako ulepszenie w fazie beta MP, którą obiecali. Kto jest za !

Intel core i5-4690k overclock 4.5GHz/ Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3 LGA1150/ Kingston HyperX 8GB 1866MHz CL10/ SPC Fortis 2/ Kingston SSD 120GB/ Segate HDD 1TB/ SPC Brutus M25/ EVGA GTX970 FTW ACX 2.0/ A4Tech Bloody B120/ A4Tech Bloody ZL5 Sniper/ LG Flatron W1952TQ (1440x900, 2036x1273 DSR)

 

4939711946.png

maxresdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cieszę się, że mogę sobie odkopać temat nie prosząc nikogo o jego przywrócenie.  :rolleyes: 

 

W związku z wydaniem Skandynawii mapka stworzona przez Vaiarka oraz Kadziu stała się dość nieaktualna dla osób korzystających ze Skandynawii. Dlatego postanowiłem podjąć się tego wyzwania sam i stworzyć od podstaw nową mapkę już z terenami Skandynawii. Mapka w porównaniu do jej poprzedniczki bez północnych terenów jest "goła" i posiada tylko siatkę dróg bez żadnych informacji o stacjach, serwisach, numerach dróg czy znaków firmowych spedycji. Mapka według mnie nadaje się idealnie do rysowania tras konwojów (oczywiście edytując mapkę z szablonu psd).

Wielkość mapy: 12870x11813px

Mały podgląd:

image,tROJdDoLM8,400.png

Link do dużej mapy w PNG [1.56MB]:

http://upload.wooqash.net/file,Cz7391chWI

Link do dużej mapy w PSD (do edycji) [zip: 4.41MB]:

http://upload.wooqash.net/file,P1kJolS9Xc

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A mógłby ktoś wykonać taką mapkę z Going East, Skandynawią, Pro Mods i Poland Rebuilding?

Póki co zbieram pieniążki na Skandynawię, więc z modów nie mogę skorzystać, a bardzo chciałbym przyjrzeć się układowi dróg. Jeśli nie jest to duży problem to mógłby ktoś spróbować takową mapę zrobić? :v

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, jest temat z mapami to spytałem, czy ktoś przy okazji mógłby coś takiego zrobić jeśli to nie problem. Teraz War-Maz i Ty robicie niepotrzebny spam, nie zrobiliście takiej mapy to cicho, nikomu nie chce się zrobić, ok rozumiem. Ale po co robicie spam nic nie wnoszącymi postami?  :mellow:

 

Mało jest forów internetowych z modami?

Tak, mało. Poza tym mam konto akurat tylko tutaj, a temat pasuje do mojego pytania.

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj, jest temat z mapami to spytałem, czy ktoś przy okazji mógłby coś takiego zrobić jeśli to nie problem. Teraz War-Maz i Ty robicie niepotrzebny spam, nie zrobiliście takiej mapy to cicho, nikomu nie chce się zrobić, ok rozumiem. Ale po co robicie spam nic nie wnoszącymi postami?  :mellow:

 

Tak, mało. Poza tym mam konto akurat tylko tutaj, a temat pasuje do mojego pytania.

Temat dotyczy mapy EURO TRUCK SIMULATOR 2  a nie EURO TRUCK SIMULATOR 2 + PROMODS + POLAND REBUILDING...

A jeśli chcesz znasz siatkę dróg to poszukaj w necie. Wiesz mi że znajdziesz sporo fotek. Jeśli jesteś leniwy by wpisać w wujka google mapa promods poland rebuild etc co masz jeszcze inne fora które są od modów i tam pewnie szybciej coś dostaniesz... A nie na forum multiplayera który z tymi modami ma tyle wspólnego ile ja z kobietami...

 

Ale żebyś się nie spinał że spam że to że tamto to masz tu zdjęcia siatki dróg.

 

vVaAVNv.png

 

xJHjv2h.png

 

im8VAqk.png

 

Nie ma za co...

 

Poręczny, ale nie zakończyć :P

Translate by google is the worst idea you can do ;)

Link to comment
Share on other sites

^ This seemed just very interesting. So i'm showing some interest. Saying that 'using google translate is the worst idea i can do' is nonsense. It's the best thing i can do, since i can't speak any Polish at all ;) In case you think i'm trying to act Polish or something. Lmfao.

 

Pozdrowienia! :)

We better know what you mean when you talk in english than you use google translator. Trust me.

Link to comment
Share on other sites

Mapy PR i PM nie mam w planach. Raz, nie mam ich na komputerze, a jest to niezbędne, żeby ją zrobić. Dwa, Obecnie bawię się w "trochę" inne puzzle (woltomierze, amperomierze, editable meshe, ustawianie piwotów, taka sytuacja). Trzy, sam napisałeś, że „bardzo chciałbym przyjrzeć się układowi dróg”, a do tego wystarczy wpisać odpowiednią frazę w google, lub włączyć film na youtube, gdzie autor włączy choćby na chwilę mapę. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No właśnie chciałbym przyjrzeć się temu bliżej, dokładnie i na spokojnie. Na YT zazwyczaj są to randomowe, oddalone fragmenty mapy, których oczywiście nie mogę sam przesunąć ani dowolnie przybliżyć. To co wrzucił Elot jest tym czego nie potrzebuje ponieważ w Google takich zdjęć jest pełno, ale brak w nich szczegółów, np. nie zobaczę jak wygląda jakiś węzeł lub siatka dróg w mieście.

No cóż, jak nie masz w planach to trudno, dzięki za odpowiedź. :)

Jeśli o mnie chodzi to tyle w tym temacie.

 

PS Takiej odpowiedzi oczekiwałem od początku. Nie jakiegoś zbędnego pitu pitu...

 

Edit.

@down

Tak, widzę jaką masz rangę. Z tego co mi wiadomo to ranga nie usprawiedliwia robienia spamu. Mogę zgłosić każdy post, który nie zgadza się z regulaminem, nie ważne czy został on napisany przez zwykłego szaraka czy przez head-admina... Że co, że jesteś moderatorem to możesz sobie pozwalać, tak? Napisałem w tym poście, że kończę swój wątek w tym temacie, że nie chcę by robiono z tym tematem niepotrzebny spam, tak jak War-Maz, Elot i teraz Ty. A ostrzec mnie mogłeś przez wiadomość prywatną lub - jeśli coś takiego istnieje na tym forum - notatkę/adnotację do posta.

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.