Jump to content

CV - ManFcG 3 lata


ManFcG

Recommended Posts

Nick w grze: ManFcG

Wiek: 14 lat

Miejsce zamieszkania: Sopot - (Obok Gdańska)

Sterowanie: Kierownica G27, Klawiatura

SteamID 64 lub adres do profilu steam: http://steamcommunity.com/id/ManFcG/

Staż w grze: 3 lata

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Nie

Przedstaw się: Witam, jestem Michał mam obecnie 14 lat, bardzo chciałbym posiadać firmę  w owej grze ponieważ uważam się za ogarniętą osobę, nie mam problemów ze współpracą w zespołach, szybko zawieram nowe znajomości, oraz przestrzegam Kodeks Ruchu Drogowego, ponieważ chcę mieć grę urealnioną do 100%. Lubię prace zespołową i myślę że bym się nadawał do jakiejkolwiek firmy :).

Z Pozdrowieniami

Michał "ManFcG"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do firmy SpeedSafeTrans - małymi krokami zaczynamy się rozwijać. Tutaj najważniejsze informacje:

201601150_qwqswrs.jpg

 

O NAS

Firma SpeedSafeTrans to świeża wirtualna firma spedycyjna, utworzona dnia 09.03.2019.

Założycielem firmy jest David, znany pod wieloma, różnymi ksywkami.

Celem firmy jest przede wszystkim integracja pracowników firmy, jak i również integracja wśród społeczności ETS'owców i ATS'owców na całym świecie.
Firma nie jest zamknięta na jeden kraj, tylko otwarta na każdy międzynarodowy kontakt. Dodatkowo brak wymagań wiekowych, jak i wymaganego malowania samochodu.

 

WYMAGANIA

1. Przede wszystkim - dystans i doza humoru.

2. Posiadanie Discord'a - ze względu na lepszą komunikację z członkami firmy - mikrofon nie jest wymagany, aczkolwiek mile widziany.

3. Minimalny miesięczny limit przejazdu - 5,000km.

4. Posiadanie/utworzenie profilu na TrucksBook (opcjonalnie VirtualTrucker) - system rozliczeniowy, a także punkty.

5. Okres próbny trwa 7 dni.

6. Kultura wobec członków firmy oraz innych firm.

7. Chęć komunikacji z ludźmi z firmy oraz poza niej.

 

Oferujemy

• miłą atmosferę

• nowe znajomości

• konwoje firmowe narodowe oraz międzynarodowe, a także konwoje międzyfirmowe

• dodatkowe atrakcje (wraz z rozwojem firmy)

• możliwość prowadzenia rozgrywki w grach Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator

• możliwość wybrania dowolnej ciężarówki oraz malowania (firmowe wyjdą z czasem)

• brak z góry nałożonych ustawień awatarów, tablic rejestracyjnych itp.

 

KONTAKT

Discord firmowy: https://discordapp.com/invite/rNxgcph

TrucksBook: https://trucksbook.eu/company/39308

VirtualTrucker: https://virtualtrucker.pl/company/2367

Discord do mnie: Devil666#8041

A także prywatne wiadomości (PW) na TruckersMP:)

Devil.png.25b4bc50511b4c18e1d94787505233c9.png

Link to comment
Share on other sites

Zachęcam do rozważenia Quality Logistics. Jesteśmy jedną ze starszych wciąż działających VSek, w dodatku bardzo aktywną, zwykle wysoko w rankingach na Truckbooku, a jak wejdziesz na nasz TS to niemal zawsze kogoś na nim spotkasz (nie tak jak w innych firmach). Jest fajna i pomocna ekipa oraz dość wyluzowany zarząd. Niewielki limit kilometrów (20000 miesięcznie), są częste konwoje (np. w tym tygodniu będą łącznie 4) obowiązkowe i nieobowiązkowe, w tym unikalne "konwoje z fabułą" naszego pomysłu. Sporo współpracujemy z innymi firmami, także międzynarodowo. Mamy dość elastyczne podejście do osób pracujących, uczących się, wyjeżdżających w trasy itp., najważniejsze jest by informować zarząd o planowanej nieobecności. Nie wymagamy dodatków mapowych (aczkolwiek są bardzo mile widziane, bo uprzyjemniają grę). Nie ma obowiązkowej ciężarówki narzuconej z góry (w tygodniu jeździsz czym chcesz, na konwojach masz 5 z 7 marek do wyboru). Jeździmy na multi w ETS, ale nie ma problemu byś sam grał na singlu, a do ATSa to nawet znajdziesz kilku kompanów ;-) Malujemy trucki na ładny, nie żarówiasty zielony kolor, którego nie będziesz się musiał wstydzić. 

 

Wymagamy wieku 14+. Nie interesują nas osoby grające raz w tygodniu lub rzadziej, szukamy aktywnych, co z chęcią będą jeździć w ETS i bywać na naszym firmowym TS.

 

Więcej info znajdziesz tutaj, w tym opisy i zdjęcia z ostatnich konwoi: 

 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

WITAJ! Mam do zaoferowania ci współpracę z firmą VIP

O7HETAc.png
 

Mam dla ciebie ofertę współpracy z firmą VIP. Jesteśmy na rynku od 17 Maja 2018 roku i staramy się prężnie rozwijać. Jeśli masz komunikator Discord oraz sprawny mikrofon to zapraszam do złożenia aplikacji na naszym Virtual Trucker lub Fan-page :)

Odwiedź nasz wątek aby dowiedzieć się więcej: 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam! W takim razie chciałbym zaoferować ci współpracę z firmą Hard Group Transport!
Istniejemy już 2 lata, co weekend wspólnie odbywamy konwoje firmowe i realizujemy masę zleceń krajowych jak i międzynarodowych. Pamiętaj że wymagany jest dodatek Going East oraz TS3 wraz ze sprawnym mikrofonem.
Zapraszamy do złożenia swojej aplikacji na podstawie wzoru w przypiętym poście na naszym fan-page oraz wysłanie jej w wiadomości.
Życzę powodzenia oraz szerokiej drogi! :) 

Odwiedź nasz fan-page:https://www.facebook.com/Hard-Group-Transport-1777060415913772/

Link to comment
Share on other sites

Witaj @ManFcG

 

Twój wątek jest nieaktywny przez 7 dni, więc przenoszę go do Archiwum CV aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne. Jeśli masz jakieś pytania bądź chcesz abym przywrócił twój wątek w przyszłości, proszę napisz mi wiadomość.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum CV

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.