Jump to content
  • 0

NASIL REC ALCAM

Ryhmi

Question

merhaba ben oyun içinde nasıl rec alabilirim ? önceden fraps programı ile rec alıyordum birkaç reportum olmuştu ama kazaların olmadığı bölümler olunca videoda çok uzuyordu bunun için illaki benim bu videoyu editlemem gerekir mi açıkçası videoyu editlemeye üşeniyorum :D . kaza olmayan yerleri kes falan filan çok uzun sürüyor bunun için kolay bi yol var mı ? (forumla pek ilgilenmediğim için yanlış yere atmış olabilirim sorry.)

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1
5 minutes ago, RaHmEtBaBo54 said:

birkaç reportum olmuştu ama kazaların olmadığı bölümler olunca videoda çok uzuyordu bunun için illaki benim bu videoyu editlemem gerekir mi açıkçası videoyu editlemeye üşeniyorum :D ::: dediğim gibi ama illaki edit yapmam mı gerekiyor kesmek gerekiyormu illa kazanın olmadığı yerleri

Windows 10 Kullanıcısıysan kendine ait video kaydetme programı mevcut. Ayrıca Filmler ve TV'ler uygulaması ile de videoyu kolayca kırpabiliyorsun.

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0
4 minutes ago, [Mega Trans] CrystaL said:

Selam dostum.

Benim bildiğim genellikle video alan kişiler obs programını kullanıyor.

birkaç reportum olmuştu ama kazaların olmadığı bölümler olunca videoda çok uzuyordu bunun için illaki benim bu videoyu editlemem gerekir mi açıkçası videoyu editlemeye üşeniyorum :D ::: dediğim gibi ama illaki edit yapmam mı gerekiyor kesmek gerekiyormu illa kazanın olmadığı yerleri

• 0

fraps bandicam vey nvdia gforce yada eger  pc sistemin  windows 10 ise windows 10 kayit alma ozelligi var onuda kullanabilirsin

• 0
Just now, The KARACA said:

Ben bandicam'ı öneriyorum oyun içi fps diğerlerine kıyasla daha az düşürüyor.Aynı zamanda kullandığın programa kısayol tuşu ekleyerek serbest ve boş olan bölgelerde kayıdı Alt+Tab yapmadan durdurup yada başlatabilirsin.Umarım yardımcı olmuşumdur.

ama bi anda biri kafama uçabiliyor xD bi anda kafama gelirse (cevabın için teşekkürler yardımcı oldu.)

• 0

Sorununuzun çözüldüğünü duymak sevindirici.

İleride herhangi bir sorunuz veya oyun modumuz hakkında herhangi bir sorununuz olduğu zaman tekrardan bir konu oluşturmaktan çekinmeyiniz.

//Kilitlendi ve Çözülmüş Konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.